Piłkarze Siarki Tarnobrzeg remisują ze Stalą Rzeszów (video)

Wynikiem 3:3 zakończył się rozegrany dzisiaj w Rzeszowie sparing Siarki Tarnobrzeg z ligowym rywalem – Stalą Rzeszów. Po pierwszej połowie podopieczni trenera Artura Kupca przegrywali już 0:2, po golach strzelonych przez Michała Góreckiego.

Jeszcze w pierwszej połowie Siarkowcy mieli szansę na zdobycie gola kontaktowego, jednak „jedenastkę” wykonywaną przez Marcina Truszkowskiego obronił bramkarz Stali. Tuż po przerwie Truszkowski się zrehabilitował i zdobył pierwszą bramkę dla Siarki. Kolejnego gola strzelił dla gospodarzy Piotr Duda, późnej bramki zdobywali już tylko piłkarze Siarki, najpierw Tomasz Wolan, zaś ostatnią na remis Daniel Beszczyński.

W następnym sparingu Siarkowcy zmierzą się z Resovią.

Stal: Wietecha – Baran, Duda, Pawłowicz, Kovjenič (46. Drożdzal) – Krzysztoń, Persona, Alancewicz -Michał Górecki, Szymański (46. Prokić), Koczon.

Siarka: Ćwiczak – Zawłocki, Fall, Tyburski, Grunt – Kowalski, Michalski, Kuranty, Piątkowski – Truszkowski, Gębalski. Ponadto grali: K. Beszczyński, D. Beszczyński, Cichos, Janiec, Wolan, Sulkowski, Zalewski, Madeja, Stępień i Duda

źródło: pilka.stal.rzeszow.pl / Siarka Tarnobrzeg On-Line