Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Tarnobrzeg: Mężczyzna dotkliwie pobity na ul.Kopernika

Luty 28, 2013 12:06 PM

Czterech zamaskowanych mężczyzn napadło na wracającego do domu Tarnobrzeżanina. Bandyci pobili mężczyznę, a następnie ukradli mu samochód marki Mercedes.

Wczoraj, po godz. 3 w nocy, dyżurny jednostki Policji został poinformowany o pobiciu mężczyzny. Do zdarzenia miało dojść na ul. Kopernika w Tarnobrzegu. Na miejsce został skierowany patrol Policji.

Mundurowi ustalili, że grupa zamaskowanych w kominiarki osób, dotkliwie pobiła powracającego do domu 30-letniego mężczyznę. Napastnicy ukradli pokrzywdzonemu kluczyki od samochodu osobowego marki Mercedes E320, którym odjechali. Policjanci ruszyli w pościg. Po chwili zatrzymali czterech mężczyzn. Sprawcami napadu okazali się mieszańcy Tarnobrzega w wieku od 22 do 29 lat. Wszyscy trafili do policyjnej izby zatrzymań.

Policjanci odzyskali skradziony samochód. Podczas przeszukania mundurowi znaleźli kominiarki, którymi napastnicy zasłaniali twarze. Sprawą mężczyzn zajmie się prokurator. Jeszcze dzisiaj zostaną oni przesłuchani.

Trwają dalsze czynności wyjaśniające w tej sprawie.

źródło: policja

13 Responses to Tarnobrzeg: Mężczyzna dotkliwie pobity na ul.Kopernika

  1. st57 Odpowiedz

    28 lutego 2013 at 19:43

    hiszpan rozjebus! smierc konfidentom

  2. H2O Odpowiedz

    28 lutego 2013 at 23:20

    Nick mówi wszystko – kolejny dowód na to jacy naprawdę są co po niektórzy kibice Siarki. Te całe akcje ”siarkowcy dzieciakom” o kant dupy rozbić tylko, bo to zwykle mydlenie oczu i nic poza tym :) Czarno na białym widać jak to naprawdę jest! Śmierć konfidentom? Ciekawe gdybyś Ty stanął do odpowiedzialności i groziłoby Ci 15 lat. Strzelałbyś jak karabin maszynowy zapewne ale najlepiej głosić tego typu hasła albo JP na 100 procent, Kopernik unlimited. Co za dziecinada. Mam nadzieje, że Ci bandyci będą cieszyć się światem za krat bo tam jest ich miejsce. No ale potem będzie okazja pisać kolejne mądre hasła – pozdrowienia do więzienia :) Co za patologia społeczna.

    • kopniak Odpowiedz

      1 marca 2013 at 13:48

      Święte słowa nic dodać nic ująć

    • .!!TbG!! Odpowiedz

      1 marca 2013 at 17:34

      dokładnie!!!!!!!!!!

  3. kmwtw Odpowiedz

    1 marca 2013 at 02:05

    a jak ten “30-letniego mężczyzna” bił i kradł to było wg. niego ok? hipokryzja i brak zasad

  4. vertigo Odpowiedz

    1 marca 2013 at 08:45

    To były dobre chłopaki, wychowankowie programu “psychologowie ulicy”.

  5. kasiarz Odpowiedz

    1 marca 2013 at 09:38

    przyjaciele.

  6. SZERYF Odpowiedz

    1 marca 2013 at 10:31

    “dotkliwie pobiła” kolejny raz na ul. Kopernika, przypadek? chyba już czas na kolejną edycję “psychologów ulicy” radnego Partyki. Jeżeli ten 30-letni facio wcześniej “bił i kradł” to “rozwiązanie” w kominiarkach średnio rozwiązało sprawę.

  7. kopernik Odpowiedz

    1 marca 2013 at 12:22

    do h2o w dupie byłes i gowno widziales wiec uwal sie na p… internetowy napinaczu!

  8. ziomal Odpowiedz

    1 marca 2013 at 13:39

    !! swój swojego rąbie !! a poźniej jeden na drugiego z dupy wali hahaha!! Brawo kozaki :) za dużo filmów sie naoglądaliście chyba :) jak sie nie szanuje wolności to tak jest moze te wakacje was czegoś nauczą !!chociaż wątpie :) i nie życze tego nikomu tylko tym co na to zasłużyli :) ten tarnobrzeg sie skurwił przez takie mordy bez zasad i honoru jak wy :) bez kitu!! a ty już kurwa ich nie broń bo pewnie jestes nie lepszy :) ” brak słów na takie podejscie” Patologia wita.. Wita na ulicach! :) zamiast kryminału 6 lat cięzkiej pracy :) tak powinno być !!!
    za robote sie wziąć kanalie a nie buzy narkole alkohol i sie pierdoli w głowie :)

  9. ziomal Odpowiedz

    1 marca 2013 at 13:46

    zamiast na rękach albo na nogach dziarać JP albo SWH wypierdolcie sobie na czole BKR !!! hahah huligani kurwa w kilku kozaki a pojedyńczo lamusy !! Taka prawda !! niestety :) z Bro.ą… na czele hehe :)

  10. kmwtw Odpowiedz

    1 marca 2013 at 14:22

    skoro walisz nazwiskami zasrańcu to sam nie przedstaw

  11. Wojtek Broda Odpowiedz

    1 marca 2013 at 20:41

    dwa kroki w bok odemnie napinaczu. a jak wiesz kim jestem to podejdz do mnie na ulicy.