Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Tarnobrzeg: Dzień otwarty w szkole podstawowej nr 3 (zdjęcia)

Marzec 1, 2013 12:25 PM

Dzieci, które już 1 września rozpoczną naukę w szkole, wraz z rodzicami odwiedziły Szkołę Podstawową nr 3 w Tarnobrzegu. W miniony czwartek maluchy miały okazję zobaczyć sale lekcyjne, gimnastyczne, bibliotekę, świetlicę, rodzice zaś mogli porozmawiać z nauczycielami i przyjrzeć się ich pracy.

Dzień otwarty rozpoczął się w Sali Teatralnej, gdzie goście obejrzeli przedstawienie o Królewnie Śnieżce oraz zostali zapoznani z ofertą edukacyjną szkoły. Na spotkaniu pojawił się także Janusz Bobula, prezes Jacht Klubu Kotwica w Tarnobrzegu, który opowiedział o nowo tworzonej klasie pływacko – żeglarskiej. W Sali Teatralnej dużą atrakcją była regatowa łódka klasy Optimist, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem najmłodszych. Dzieci z chęcią przymierzały kapoki i wsiadały na pokład łodzi.

Po krótkim powitaniu przez gospodarza Anettę Martyniuk, dyrektora szkoły goście ruszyli na zwiedzanie. Mieli okazję między inni zobaczyć sztuczki przygotowane przez magika, zagrać w gry edukacyjne i szachy, wykonać zadania na tablicy multimedialnej, zajrzeć do “Krainy Książek” czy też poćwiczyć ze starszymi kolegami na sali gimnastycznej.

Zapisy do Szkoły Podstawowej nr 3 w Tarnobrzegu rozpoczęły się 1 marca i będą trwały do końca miesiąca. Na maluchów czekają miejsca w klasie pływacko – żeglarskiej, pływackiej, artystycznej oraz ogólnej.

- Pierwszy profil, czyli klasa pływacko – żeglarska to perełką w naszej ofercie programowej – wyjaśnia Anetta Martyniuk, Dyrektor SP 3. – Myślę, że bogata oferta naszej szkoły, dobrze wyposażone sale lekcyjne, wyjątkowo bogata baza sportowa oraz znakomici pedagodzy zachęcą rodziców do tego, by właśnie do “Trójki” zapisali swoje pociechy – dodaje.

foto&info: Sabina Olszewska/SP3

2 Responses to Tarnobrzeg: Dzień otwarty w szkole podstawowej nr 3 (zdjęcia)

  1. cb Odpowiedz

    3 marca 2013 at 09:35

    Był tego samego dnia dzień otwarty w SP 10 w Tarnobrzegu. Ale pewnie trzeba pisać o nr 3 bo to szkoła pod osobistą opieką pani Czaplińskiej!

  2. bc Odpowiedz

    3 marca 2013 at 13:14

    Zobacz kto jest autorem tekstu i pomyśl zanim coś napiszesz o pani Czaplińskiej. W SP nr.10 nie ma osoby która opisała by wydarzenie i rozesłała do prasy? Lepiej żalić się i pisac głupoty w komentarzach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>