Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Kibice Wisły Sandomierz i Sandomierscy Narodowcy uczcili pamięć Żołnierzy Wyklętych

Marzec 9, 2013 1:53 PM

50. osobowa grupa złożona z kibiców WISŁY SANDOMIERZ i Sandomierskich Narodowców uczciła pamięć ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH.
Uroczystości rozpoczęto przemarszem przez miasto, towarzyszyły nam 2 transparenty przygotowane przez NARODOWY SANDOMIERZ. Nie zabrakło głośnych okrzyków sławiących Bohaterów. Na cmentarzu katedralnym złożono wieniec i odśpiewano hymn narodowy.

foto&info: organizator

18 Responses to Kibice Wisły Sandomierz i Sandomierscy Narodowcy uczcili pamięć Żołnierzy Wyklętych

  1. vertigo Odpowiedz

    10 marca 2013 at 15:07

    Tam byli zbóje z zasłoniętymi twarzami! Gdzie była policja?

    Czego się ci patridioci wstydzą?

    • gangbangstyle Odpowiedz

      11 marca 2013 at 11:04

      No tak, szaliki, czapki, grube kurtki na początku marca w Polsce to na prawdę szokujący widok.

      • vertigo Odpowiedz

        11 marca 2013 at 12:30

        No tak. Nie pomyślałem o tym, że ci zamaskowani mogą być chorymi biedakami, którzy w trosce o innych uczestników zasłaniali twarze aby nie prątkować.

        • gangbangstyle Odpowiedz

          11 marca 2013 at 20:10

          Nie wiń siebie, niektórzy zwyczajnie nie są do myślenia.

  2. kopniak Odpowiedz

    10 marca 2013 at 19:42

    To z troski o aparat tudzież kamery bo by się obiektywy spieprzyły widząc takie burackie mordy

    • mama_kopniaka Odpowiedz

      11 marca 2013 at 10:58

      To już wiem dlaczego nie chodzisz na takie uroczystości.

  3. DudiSzejk Odpowiedz

    11 marca 2013 at 12:18

    vertigo oni właśnie się nie wstydzą w przeciwieństwie co od niektórych złożyć hołd tym co zginęli za nasz kraj między innymi i za ciebie pajacu więc zamiast wychwalać tych ludzi to ty jeszcze policje byś nasyłał wstyd mi za ciebie tępy komunisto

    • vertigo Odpowiedz

      11 marca 2013 at 12:35

      Do komunisty mi baaaardzo daleko. Natomiast jestem zdania, że Żołnierze Wyklęci zasługują na to by czcić pamięć o nich z otwartą przyłbicą a nie maskując swoją twarz. Lepiej nie czcić w ogóle niż czcić w ten sposób. Zasłanianie twarzy ma niewiele wspólnego z dojrzałością a więcej z bandytyzmem bądź nindżami.

  4. bis Odpowiedz

    11 marca 2013 at 12:54

    @vertigo
    Jesteś taki głupi, że aż mi Cię żal. Napisz jeszcze, że przeszkadza Ci że nie równo baner trzymają ;/

  5. DudiSzejk Odpowiedz

    11 marca 2013 at 13:05

    vertigo jak widzę co ty piszesz to nie wiem czy mam się śmiać czy płakać masakra

  6. Szeryf Odpowiedz

    11 marca 2013 at 13:24

    Dla takich napinaczy jak vertigo zasłonięta twarz zawsze kojarzy się z chuliganami. Dla mnie nie ważny jest ubiór, szalik, przynależność polityczna czy zasłonięta twarz – najważniejsze jest to, że te młode chłopaki zebrali się i uczcili pamięć żołnierzy wyklętych. Mógłbyś się buraku napinać gdyby zaraz po tej inicjatywie ci sami chłopcy zdemolowali coś lub pobili kogoś ale czepianie się zasłoniętej twarzy i wyzywanie ich od razu od zbójów to zwykłe prostactwo. Wszystkich oceniasz po wyglądzie? Oceniaj ludzi po tym co robią, lepiej w życiu na tym wyjdziesz.

    • vertigo Odpowiedz

      11 marca 2013 at 14:01

      Jesteś pewny, że żaden z tych chłopaczków nie ma założonej kartoteki?

  7. DudiSzejk Odpowiedz

    11 marca 2013 at 16:12

    I właśnie przez takich pajaców jak ty młodzi ludzie są oceniani z góry i nie ważne ile dobrego i przykładnego by zrobili zawsze będą postrzegani jako “bandyci” bo np.ktoś ma ubrany nie no proszę cię przestań się już kompromitować

  8. do vertigo Odpowiedz

    11 marca 2013 at 20:04

    mogłbys mi wytlumaczyc co to ma do rzeczy czy ktorys z nich ma zalozona kartoteke?

    • vertigo Odpowiedz

      12 marca 2013 at 12:45

      Na psiarni. ;)

  9. bis Odpowiedz

    12 marca 2013 at 20:35

    Ty masz chyba kartotekę, kartotekę cwela. Po kartotekach będzie ludzi oceniał hahahah. Nie ma sie do czego przyczepić to wymyślił kartoteki, jak odpowiecie, że nie ma żaden z nich to wymyśli co innego, czy jesteście pewni, że żadnej z nich nigdy nikogo nie pobił? nic nie zdemolował? nikogo nie zaczepiał? hahah. Żenada chłopie.

  10. WS Odpowiedz

    12 marca 2013 at 23:33

    Tak to my chłopaki ze stadionu to my chłopaki z ulicy to my chłopaki z kartotekami przypominamy o Niezłomnych Żołnierzach dziękujemy im i staramy się przynajmniej w małej cząsteczce brać wzorce z tych charakternych i nie ugiętych Polaków