Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Gmina Baranów Sandomierski na targach CeBIT

Marzec 15, 2013 11:29 AM

W połowie grudnia 2012 roku Gmina Baranów Sandomierski z Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji otrzymała zaproszenie do udziału w międzynarodowych targach informatycznych CeBIT 2013, odbywających się w Hanowerze.

Do udziału w targach poza Baranowem Sandomierskim Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji wytypowało Koszalin i Grodzisk Mazowiecki. Zaproszenie było swoistą formą wyróżnienia Gminy za napisanie i zrealizowanie projektu „Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu mieszkańców Gminy Baranów Sandomierski szansą na rozwój współfinansowanego ze środków UE. Gmina Baranów Sandomierski w trakcie targów prezentowała również walory turystyczne regionu.

Krajem partnerskim największej imprezy technologicznej odbywającej się w dniach 5-9 marca 2013 roku była Polska.
Główne stoisko narodowe, którego gospodarzem było Ministerstwo Gospodarki, skupiło wszystkie instytucje, firmy i przedsiębiorców z Polski. W trakcie targów zaprezentowano innowacje z zakresu czterech dziedzin technologicznych: informatyki, telekomunikacji, elektroniki użytkowej i nowych mediów. Tematem wiodącym był „Shareconomy” czyli efektywna wymiana wiedzy, zasobów i doświadczeń. CeBIT łączy w sobie branżę ICT Internet and Communication Technologies) z biznesem, szeroko pojętym zarządzaniem i administrowaniem najnowszymi rozwiązaniami teleinformatycznymi w administracji publicznej.

foto&info: UMiG Baranów Sandomierski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>