przesyłki kurierskie

Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Tarnobrzeg: Powołano sztab kryzysowy

Marzec 15, 2013 12:44 PM

Prezydent Miasta zwołał dzisiaj w trybie nagłym posiedzenie sztabu kryzysowego. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele policji, straży pożarnej, straży miejskiej, prezesi tarnobrzeskich spółdzielni mieszkaniowych, a także przedstawiciele spółki .A.S.A., która odpowiada za odśnieżanie miasta.

Jak zapewniał Tadeusz Szabarkiewicz, pełnomocnik ds. nadzoru spółki .A.S.A., obecnie na ulicach Tarnobrzega pracują wszystkie jednostki, jakimi tylko dysponuje spółka. – Uruchomiliśmy także sprzęt od firmy zewnętrznej, z którą mamy podpisaną umowę współpracy. Dodatkowo ściągnęliśmy do Tarnobrzega specjalistyczny sprzęt, m. in. wyrównywarkę. Do pracy zostali także skierowani wszyscy pracownicy fizyczny, którzy zajmują się dodatkowo odśnieżaniem chodników – mówił Szabarkiewicz.

Według służb najgorsza sytuacja panuje na osiedlach wiejskich, a także na Przywiślu, gdzie lżejszy sprzęt firmy .A.S.A. nie dał rady odśnieżyć dróg. – Od firmy .A.S.A. wymagam, aby zmobilizowała wszystkie swoje służby, bo inaczej znów posypią się kary. Zwracam także szczególną uwagę na odśnieżanie chodników, przejść dla pieszych oraz przystanków autobusowych – mówi Prezydent Tarnobrzega, Norbert Mastalerz.

Podczas spotkania Robert Kędziora, komendant Straży Miejskiej, zwrócił także uwagę, w szczególności prezesów spółdzielni mieszkaniowych, na usuwanie „czap” tworzących się na dachach budynków.

info: UM Tarnobrzeg
foto: Dariusz Bajor

5 Responses to Tarnobrzeg: Powołano sztab kryzysowy

 1. davey Odpowiedz

  15 marca 2013 at 13:10

  A Mastalerz tylko smsy klepie.Wszędzie,gdzie go tylko zobaczę to bawi się komórką.Co za człowiek…

 2. tbg93 Odpowiedz

  15 marca 2013 at 13:10

  Niestety w dalszym ciągu nie da się chodzić po tarnobrzeskich chodnikach. Ilość śniegu sięga dużo ponad kostki. To chyba jednak coś jest nie tak ?

 3. tbg93 Odpowiedz

  15 marca 2013 at 13:32

  Też to zauważyłem. Zero kultury i szacunku do innych przez naszego el presidente … Ciągle nos w komórce, na każdym zebraniu/imprezie.

 4. figa Odpowiedz

  15 marca 2013 at 14:31

  zabawne :) Jakby ten sztab złapał za łopaty to by odśnieżył parę przystanków a tak to kicha

 5. vfcv Odpowiedz

  16 marca 2013 at 08:59

  sztab powołany chyba tylko, żeby wziąć jakąś premię, zima odejdzie sama, a obecni na zdjęciu wmówią nam jak że to oni przyczynili się do poprawy warunków. Szok

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>