Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Sandomierz: Dusili 70-latkę i grozili jej śmiercią, ukradli 5,50 zł i wędlinę z lodówki

Kwiecień 8, 2013 12:41 PM

Sandomierscy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn w wieku od 17 do 20 lat podejrzewanych o rozbój na 70- letniej kobiecie. Za takie przestępstwo ustawodawca przewiduje karę nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

W ubiegłym tygodniu dyżurny jednostki otrzymał zgłoszenie, że na teren ogrodzonej posesji jednej z mieszkanek gminy Klimontów wtargnęło 3 młodych mężczyzn.70- latka w tym czasie w domu była sama.

Jak ustalili policjanci jeden ze sprawców grożąc pozbawieniem życia, a następnie dusząc, zażądał od kobiety wydania pieniędzy. Kiedy ta odmówiła, sprawcy splądrował mieszkanie. Łupem rozbójników padły pieniądze leżące na stoliku w kwocie około 5,50 złotych oraz wędlina z lodówki. Funkcjonariusze zatrzymali całą trójkę. Mężczyźni byli nietrzeźwi. Najstarszy z nich miał ponad 2,2 promila alkoholu w organizmie, a dwaj pozostali ponad 1,5 promila. Zatrzymani mężczyźni noc spędzili w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu złożyli wyjaśnienia. Decyzją sądu wszyscy zostali tymczasowo aresztowani. Napadnięta kobieta trafiła do szpitala.

źródło: Policja

11 Responses to Sandomierz: Dusili 70-latkę i grozili jej śmiercią, ukradli 5,50 zł i wędlinę z lodówki

  1. Ja Odpowiedz

    8 kwietnia 2013 at 13:47

    Takie barany to tylko w Snd i Gorzycach…

  2. rysiek Odpowiedz

    8 kwietnia 2013 at 14:43

    chyba ty. To nie było w Snd!!!

  3. Ja Odpowiedz

    8 kwietnia 2013 at 16:03

    OK to nie bylo w Snd. Ale parasol z Klimontowa czy z Snd to to samo…

  4. dziw Odpowiedz

    8 kwietnia 2013 at 17:07

    Dobrze, że kobiety nie zabili, bo pewnie by jeszcze ja zjedli!!!!

  5. wacek Odpowiedz

    8 kwietnia 2013 at 23:44

    parasole to okropni ludzie, trzymajcie sie od nich z daleka

  6. SAND Odpowiedz

    9 kwietnia 2013 at 18:45

    JA -TY BURAKU KATAPULTUJ SIĘ OD SANDOMIERZA.PRAWDZIWKI JAK TY I WACEK POWINNI UŻYWAĆ GRABI I ŁOPAT A NIE KORZYSTAĆ Z KOMPUTERA

  7. sandomierzanim Odpowiedz

    9 kwietnia 2013 at 21:56

    Szczerze mówiąć to jeden ciul czy będziesz miał penisa w dupie czy w japie . . . nie mylcie ludzi sandomierz to nie jakaś wieś i nie porównujcie ludzi bo to parasole . . . popatrzcie na siebie a potem oceniajcie innych ;/

  8. wacek Odpowiedz

    10 kwietnia 2013 at 00:14

    z wieloma parasolami mialem do czynienia i naprawde cos jest na rzeczy

  9. snd killer Odpowiedz

    10 kwietnia 2013 at 11:04

    buraku do szkoly wpier… jak cie nie nauczyli pisać jeden z drugim i od SND WARA BO CIĘ SPOTKA KARA !!!! a jak nie wyjaśnimy pare spraw na spokojnie jeżeli CIę cos gnębi. hehe !

  10. SAND Odpowiedz

    11 kwietnia 2013 at 18:33

    Wacek ty prostaku!!!!!!!!!

  11. SND Odpowiedz

    17 kwietnia 2013 at 15:23

    Panowie, szkoda słów na jakiegoś “wacka” pewnie chłopina siedzi gdzieś w zapyziałej wiosce z dostępem do internetu i mu się po prostu nudzi i gdzieś musi swoje żale wyładować, a najlepiej w internecie bo w pysk nie dadzą :) .