Wysokie zwycięstwo Wspólnoty Serbinów nad Wisłą Baranów Sandomierski

Trzecie zwycięstwo w rundzie wiosennej zanotowali piłkarze Wspólnoty Serbinów. Po pokonaniu Płomienia Chmielów 7:1 i KS Woli Baranowskiej 4:0 „B” klasowcy z Tarnobrzega wygrali z Wisłą Baranów Sandomierski 4:1.

Zwycięstwo w 17 kolejce „B” klasowych rozgrywek odniosły również pozostałe tarnobrzeskie drużyny, Koniczyna Ocice wygrała w Stalach z liderem rozgrywek – Transdźwigiem 2:1, Juniorzy z Zakrzowa pokonali w Żupawach tamtejszy KS również 2:1.

Po 17 kolejkach Koniczyna zajmuje drugą lokatę, Wspólnota jest trzecia, Juniorzy zaś plasują się na piątym miejscu.