Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Baranów Sandomierski: Znamy gwiazdy lipcowego święta miasta

Maj 2, 2013 9:56 AM

Znamy już termin tegorocznych Dni Baranowa Sandomierskiego. Impreza odbędzie się 6 i 7 lipca br. Na scenie zobaczymy Blue Cafe i Papa D.

Na obchody Dnia Baranowa Sandomierskiego zapraszają Burmistrz Miasta i Gminy Baranów Sandomierski, Przewodniczący Rady Osiedla oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Baranowie Sandomierskim. – Ta impreza to jedna z największych organizowanych w gminie, dlatego staramy się aby program był dopasowany do potrzeb osób w różnym wieku, stąd tak wiele atrakcji – mówi burmistrz Jacek Hynowski. – Dni Baranowa Sandomierskiego to impreza, w której uczestniczą mieszkańcy z okolicznych miejscowości, dlatego zawsze dodatkowo staramy się zaprezentować to, z czego słynie nasza gmina – podkreśla burmistrz.

Pierwszy dzień imprezy zostanie zorganizowany w rytmach dyskotekowych, na scenie wystąpi Papa D, będzie też dyskoteka pod gwiazdami oraz karaoke.

Drugi dzień to głównie prezentacje artystyczne grup działających przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Baranowie Sandomierskim, występy lokalnych zespołów muzycznych oraz konkursy. Podobnie jak w roku ubiegłym będzie można przy pomocy questu odkryć Baranów Sandomierski, a za odgadnięcie ukrytego w nim hasła otrzymać atrakcyjną nagrodę. Na ten dzień organizatorzy zaplanowali występ grupy Blue Cafe.

Imprezie będzie towarzyszyć również Jarmark Ludzi z Pasją.

info: Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Baranowie Sandomierskim

foto: Tomasz Młyniec

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>