Pierwsza wiosenna wygrana Wisły. Dalin pokonany (fotoreportaż oraz video HD)

Piłkarze Wisły Sandomierz odnieśli pierwsze zwycięstwo w rundzie wiosennej. Dzięki niesamowitej końcówce spotkania pokonali drużynę Dalinu Myślenice 3:1 (0:1).

Od początku spotkania obie drużyny próbowały zaskoczyć rywali, ale zarówno jednym jak i drugim brakowało ostatniego podania i wykończenia. Sytuacja zmieniła się w 40 minucie meczu, wtedy to sędzia podyktował „11” dla drużyny z Myślenic, pewnie wykorzystaną przez Patryka Banaszkiewicza.
Po przerwie Wiślacy rzucili się do odrabiania strat, jednak na bramki kibice musieli poczekać aż do ostatniego kwadransa meczu. Pierwsze trafienie dla Wiślaków zaliczył w 76 minucie Damian Nogaj, niecałe 10 minut Wisła objęła prowadzenie po strzale Macieja Ziółka. Tuż przed końcowym gwizdkiem na listę strzelców ponownie wpisał się Damian Nogaj, ustalają wynik meczu na 3:1 dla Wisły.

Kolejnym rywalem Wisły będzie Beskid Andrychów. W rundzie jesiennej Wisła pokonała piłkarzy Beskidu  3:1. Mecz w Andrychowie rozegrany zostanie w sobotę 4 maja, początek godz.17.

Wisła Sandomierz – Dalin Myślenice 3:1 (0:1)
Bramki: Damian Nogaj ’76, ’89, Marcin Ziółek ’83 – Patryk Banaszkiewicz ’40 (k)

WYNIKI POZOSTAŁYCH ŚRODOWYCH SPOTKAŃ III LIGI MAŁOPOLSKO-ŚWIĘTOKRZYSKIEJ: Janina Libiąż – Bocheński KS 0:0, Limanovia Limanowa – Przebój Wolbrom 2:1, Łysica Bodzentyn – Juventa Starachowice 5:0, Szreniawa Nowy Wiśnicz – Czarni Połaniec 0:1, Hutnik Nowa Huta – Poprad Muszyna 3:0, Granat Skarżysko-Kamienna – Beskid Andrychów 3:1, Wierna Małogoszcz – Lubań Maniowy 3:0