Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Siatkarki Anser Siarki Tarnobrzeg spadły z II ligi (fotoreportaż oraz video)

Maj 4, 2013 8:01 PM

Sobotnią porażką 1:3 (19:25, 17:25, 25:15, 20:25) z Dalinem Myślenice, drużyna Anser Siarki Tarnobrzeg pożegnała się z drugoligowymi rozgrywkami. W identycznym stosunku setowym zakończyły się dwa pierwsze spotkania w Myślenicach.

17 Responses to Siatkarki Anser Siarki Tarnobrzeg spadły z II ligi (fotoreportaż oraz video)

  1. kkk Odpowiedz

    4 maja 2013 at 21:12

    Wiwat Panie trenerze Duda! Brawo Panie Prezesie Salamucha!

  2. bzikuuu Odpowiedz

    4 maja 2013 at 21:29

    To nie jest wina tylko trenera ! Siatkarki grały cały sezon słabo bo były słabe. Z pustego i Salomon nie naleje.

  3. kkk Odpowiedz

    4 maja 2013 at 21:37

    No pewnie, ze Pan trener nie winny :) Słabe były siatkarki, które nie wiadomo skąd się w Tarnobrzegu wzięły, a trener znakomity. Efekt tego taki, ze spadły. Jaką wizje siatkówki ma Prezes Salamucha ????

  4. bzikuuu Odpowiedz

    4 maja 2013 at 21:52

    Naszym siatkarkom szło źle już od początku sezonu… Zanim Duda został ich trenerem ;]

  5. vs Odpowiedz

    4 maja 2013 at 21:57

    To po co w ogole trener skoro slabe siatkarki?

  6. Szaman Odpowiedz

    5 maja 2013 at 10:49

    Nie wierzę, tyle lat grały, szkoda. Niestety były słabe i tyle :(

  7. vs Odpowiedz

    5 maja 2013 at 12:46

    Tyle lat graly i dalej beda grac. Z ta tylko roznica, ze kiedys graly w Ilidze, ktora byla pierwsza nie tylko z nazwy! Teraz beda grac w III, ktora tak naprawde jest CZWARTA liga!!! I moze za rok awansuja, a Pan Prezes Salamucha z trenerem Duda, bo oczywiscie zostanie na stanowisku, wyjda z ukrycia i stana na piedestale jako zwyciezcy, ktorzy uratowali tarnobrzeska siatkowke! Moze sie myle, ale niestety taki przewiduje scenariusz. Z jednej strony brzmi to optymistycznie, bo bedzie awans. Jednak w IV lidze graja dziewczyny z podworka z trzepakiem, nie obrazajac trzepaka;)

  8. kkk Odpowiedz

    5 maja 2013 at 17:34

    Były słabe ??? To co te z Myślenic były dobre ?

  9. wikus Odpowiedz

    6 maja 2013 at 16:20

    dziewczyny sobie radzily w lidze ogolnie tylko braklo lepszej ławki! te mlode dziewczyny z sandomierza nie nadaja sie do grania w 2 lidze stad brak konkretnych zmian w trakcie sezonu a co za tym idzie zmeczony pierwszy staly sklad nie poradzil sobie z trudami sezonu. moim zdaniem problem tkwi w zarzadzaniu druzyna, bo sprowadzenie kadetek czy tam juniorek z sandomierza bylo slabym posunieciem tym bardziej ze dalo sie sprowadzic z rzeszowa kilka dziewczyn bo kilku juz bylo w skladzie… sandomierz to nie rzeszow! a kadetka czy juniorka to nie seniorka. koszty wieksze ale “sukces” pewniejszy. stad pytanie do zarzadu czyzrobili WSZYSTKO zeby utrzymac dziewczyny w lidze? moim zdaniem na pewno nie zrobili. teraz czeka dziewczyny klepanie w 3 lidze w ktorej powiny grac kadetko-juniorkami a gdyby juz do tego doszlo to i w 3 lidze by sobie nasze nie poradzily bo zapewne te z rzeszowa odejda dziewczyny po spadku.

  10. obserwator Odpowiedz

    7 maja 2013 at 11:21

    Do WIKUSA:
    Dziewczyny z Sandomierza dobrze poradziły sobie z sezonem, nie są niczemu winne, ale jak się nie ma kogo obciążać winą to tak jest, musi ktoś być.Przypominam, że jedna z tych dziewczyn grała w pierwszym składzie i była najrówniej grającą przez cały sezon, nie odstawała od 1 składu, wręcz przeciwnie wyróżniała się.Inne dziewczyny gdy wchodziły na zmianę zawsze zdobywały punkty, choć zmiany były krótkie i nie pozwalały w pełni pokazać ich umiejętności, niektóre w ogóle nie miały szansy pokazania się na boisku, więc o czym my mówimy ?. Szukając dziury w całym trzeba przypomnieć, że dziewczyny powinny być na tyle doświadczone i przygotowane kondycyjnie by wytrzymać w całości cały sezon,a że trener nie potrafił wykorzystać młodych siatkarek to już jego sprawa i ogromna strata.

  11. xxx Odpowiedz

    7 maja 2013 at 11:30

    Zawiódł 1 skład i układy jakie są w siarce. Lewoskrzydłowa i rozgrywająca maja najwyraźniej jakiś immunitet bo nawet przy fatalnej grze nie zostały zmienione nawet na chwile. To są doświadczone dziewczyny i spodziewałem sie po nich więcej. Były nieprzygotowane psychicznie i fizycznie. Już w pierwszym secie wiadome było,że przegrają i to wysoko.I nie należy tu zwalać winy na młodsze bo nikt nie widział ich na boisku na dłuższą metę.

  12. kkk Odpowiedz

    7 maja 2013 at 12:57

    Tragedia! To w Sandomierzu mieście bez tradycji siatkarskich są zawodniczki, które grają w Tarnobrzegu. Prezesie Salamucha i cale towarzystwo wzajemnej siatkarskiej troski proszę o opamiętanie. Klepiecie tego amatorskiego balona i nic po za tym! Jak w Tarnobrzegu jest wykorzystywany potencjał w postaci byłych pierwszoligowych zawodniczek? Z tego co wiem, to pracują w szkołach, ale czy mają możliwości pracy z drużyną? Zaciąg rzeszowsko sandomierski na III ligę nie uzdrowił naszej siatkówki, a wręcz przeciwnie. W IV Lidze podejrzewam wspomoże nas grupa siatkarek z Chobrzan.

  13. wikus Odpowiedz

    8 maja 2013 at 09:46

    do obserwatora… masz racje jedna dziewczyna grala ciagle w pierwszym skladzie i sobie radzila. ale reszta to kompletne nieporozumienie! ja sie nie dziwie trenerowi ze nie dawal im szansy gry bo widzial jak graja na pewno na treningach i sam ocenial czy sie nadaja do gry czy nie, a skoro sie nie nadawaly to oszczedzal sobie wiekszego wstydu niz mial z pierwszym skladem. nie mam zamiaru nikomu ublizac ale dziewczyny z sandomierza powinny grac w jakis kadetkach czy juniorkach bo 2 liga to nie dla nich poziom a pieniądze musialy na nie jakies isc na pewno. dziewczyny sie poczuly profesjonalistkami i wypisuja jakie to one sa dobre, jak malo szans mialy itp, bo to normalne ze obserwator to jedna z tych siatkarek z sandomierza zreszta nie tylko ten artykul mi o tym uswiadomil bo duzo czytam. dziewczyny nie obrazcie sie ale ludzie pisza to co mysla wiec krytyke przyjmuje sie na klate a nie odbija pileczke udajac kogos innego przed monitorem.

  14. Kibic Odpowiedz

    8 maja 2013 at 09:54

    Wikus zamknij się .
    Nie dla juniorek z Tarnobrzega .

  15. wikus Odpowiedz

    8 maja 2013 at 11:37

    jeju ludzie prawda was boli?! jako kibic mam prawo wyrazac swoje zdanie! nawet jak jest chamskie! grunt zeby szczeroscia ociekalo!

  16. Czesław Odpowiedz

    8 maja 2013 at 12:13

    cała drużyna była słaba, trenera aż tak bym się nie czepiał bo ze słabej mąki dobrego chleba żaden piekarz nie upiecze. Zarząd i kiepskie wsparcie z UM doprowadziło do tego, że zapomnimy na jakiś czas o siatkówce w Tarnobrzegu z korzyścią dla innych dyscyplin.

  17. WIKING Odpowiedz

    8 maja 2013 at 13:34

    druga liga powinna być oparta na zawodniczkach z regionu, ale jak można to zrobić gdy osoby , które oddają swój czas aby coś się w tym temacie działo robią to charytatywnie. albo za małe grosze. dotyczy to wszystkich dyscyplin. ilu z nas dwa razy w tygodniu chodziło by coś robić dla dobra miasta? za darmo dodaję. a ilu z nas było na jakimś meczu aby dopingować nasze drużyny? przecież fajnie siedzieć przy kompie pić piwo i nadawać.w sprawie siatkarek.a w sprawie drużyny dodam ,że nie widziałem w dziewczynach jakiegoś zaangażowania w tych przegranych meczach. drugi mecz z Wieliczką ,który dawał nam pozostanie w lidze to wyglądał tak jak by połowa drużyny była w nocy na dyskotece albo miała wielkie pranie. może to powód? traktujmy swoją pracę poważnie. a trener Duda czy Drubkowski a nawet Mysiak co mogą zrobić jak na treningu było np 10 dziewczyn bo nie dojechały na trening. bo sprawy rodzinne , kontuzja itp.a stać nas na płacenie 20 zawodniczką? przecież to Tarnobrzeg małe miasto . musimy być dumni ,że mamy tenis stołowy na wysokim światowym poziomie, że kosz jest w najwyższej lidze, są ciężary i tam zdobywamy medale.i jeszcze wiele dziedzin o , których nawet nie słyszeliśmy. a ilu tarnobrzeżan wie ,że tenisistki tyle razy były mistrzyniami polski?. może brak wsparcia od miasta w propagowaniu sportu medialnie. np duży baner reklamowy przed miastem powinien wisieć z napisem i zdjęciem kingi naszych chinek , innych tenisistek i oczywiście trenera Nęcka a na końcu liczba wygranych. kończąc powiem dziękuję