Remis Wisły Sandomierz w Andrychowie

Trzecioligowi piłkarze Wisły Sandomierz zremisowali w Andrychowie z tamtejszym Beskidem 1:1 (0:0) w meczu 24 kolejki. Spotkanie rozegrane zostało w minioną sobotę.

Pierwszego gola w meczu zdobył w 50 minucie meczu Rafał Pydych, 25-letni obrońca, który dołączył do Wisły w rundzie wiosennej. Gospodarze wyrównali w 74 minucie po strzale Serge Nahle.

Po 24 kolejkach Wisła z dorobkiem 29 punktów zajmuje 7 lokatę, rozgrywkom przewodzi Limanovia Limanowa, która na swym koncie ma 45 punktów.

W kolejnym spotkaniu podopieczni trenera Tadeusza Krawca zmierzą się z zajmującym 13 lokatę zespołem Lubań Maniowy. W rundzie jesiennej po zaciętym meczu lepsi okazali się piłkarze Lubania wygrywając 4:3. Spotkanie rozegrane zostanie w niedzielę 12 maja w Sandomierzu, początek godz. 11.

Wisła: Stanisław Wierzgacz — Grzegorz Zimoląg, Erwin Nowik, Rafał Pydych, Daniel Chorab, Przemysław Michalski (46′ Jarosław Pacholarz), Sebastian Kocój (77′ Tadeusz Krawiec), Adrian Chamera, Łukasz Mietlicki (80′ Damian Mądry), Damian Nogaj, Maciej Ziółek (89′ Grzegorz Pisarek)

Wyniki pozostałych spotkań w III lidze małopolsko-świętokrzyskiej: Dalin Myślenice – Hutnik Nowa Huta 1:3, Poprad Muszyna – Szreniawa Nowy Wiśnicz 2:0, Czarni Połaniec – Łysica Bodzentyn 0:1, Juventa Starachowice – Limanovia Limanowa 1:4, Przebój Wolbrom – Janina Libiąż 4:0, KS Bocheński – Wierna Małogoszcz 2:0, Lubań Maniowy – Granat Skarżysko-Kamienna 2:3

źródło: Kielecka Piłka, 90minut.pl