Kolejne zwycięstwo Wisły Sandomierz, tym razem nad Przebojem Wolbrom

W zaległym spotkaniu 19 kolejki III ligi małopolsko-świętokrzyskiej, Wisła Sandomierz pokonała na własnym stadionie Przebój Wolbrom 5:1 (2:0). To drugie z rzędu zwycięstwo podopiecznych trenera Tadeusza Krawca.

Prowadzenie Wisła objęła już w siódmej minucie meczu po trafieniu Łukasza Mietlickiego, który dziesięć minut później ponownie wpisał się na listę strzelców. Po przerwie Wiślacy wciąż dominowali na boisku, konstruując groźne akcje ofensywne. W 58 minucie Wiślacy dopisali do swojego dorobku meczowego trzecią bramkę, strzeloną przez piłkarza Przeboju Patryka Kiczyńskiego. 10 minut później kolejny raz tego dnia cieszyła się sandomierska publiczność, a to za sprawą Macieja Ziółka, autora czwartej bramki dla Wisły. Bramkowe konto Wisły zamknął Daniel Chorab, strzelając w 89 minucie ostatniego tego dnia gola dla Wisły. Goście bramkę honorową zdobyli w 86 minucie, po strzale Mateusza Majcherczyka.

Dzięki kolejnym trzem punktom Wisła z dorobkiem 35 punktów awansowała na piątą lokatę w rozgrywkach. Tabeli przewodzi Limanovia Limanowa, mająca na swym koncie 51 punktów. Kolejne spotkanie Wisła rozegra w Małogoszczy gdzie zmierzy się z tamtejszą Wierną. W rundzie jesiennej spotkanie pomiędzy obiema drużynami zakończyło się zwycięstwem Wisły 1:0. Autorem zwycięskiej bramki był Jarosław Pacholarz.

WISŁA SANDOMIERZ – PRZEBÓJ WOLBROM 5:1 (2:0)