Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Klęska w Siedlcach. Piłkarze Siarki przegrywają z Pogonią (video)

Maj 25, 2013 7:24 PM

Siarka Tarnobrzeg przegrała z Pogonią Siedlce 0:3 (0:1) w meczu 31 kolejki II ligi wschodniej. W obliczu walki o utrzymanie, dramatyczna sytuacja Siarki przed tym meczem, po klęsce zamieniła się na beznadziejną.

Kolejne spotkanie Siarka rozegra w środę 29 maja w Pruszkowie, z tamtejszym Zniczem. Będzie to zaległy mecz 21 kolejki.

Bramki: Adrian Dziubiński 37′i 90+’, Kacper Starek 87′.

Pogoń Siedlce: Kozaczyński – Augustyniak, Nowak, Urbański (46′ Dołubizna), Guzek – Dzienis, Stromecki (69′ Jędrzejczyk), Rodak, Dziubiński – Wójcik, Ekwueme (78′ Starek)

Siarka Tarnobrzeg: K. Beszczyński – Korona, Ciesielski, Grunt, Sulkowski – Piątkowski (59′ Gębalski), Hynowski (73′ Kowalski), Michalski (83′ Tyburski), Janiec (70′ Zalewski) – Cichos, Truszkowski

Żółte kartki: 60′ Stromecki – 52′ Korona, 79′ Sulkowski

Wyniki pozostałych już zakończonych spotkań w II lidze wschodniej: Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Resovia 1:1, Stal Stalowa Wola – Garbarnia Kraków 2:0, Motor Lublin – Unia Tarnów 3:1, Stal Rzeszów – Concordia Elbląg 3:2, Pelikan Łowicz – Wisła Puławy 1:1, Olimpia Elbląg – Radomiak Radom 1:0, Wisła Płock – Wigry Suwałki 1:0.
W niedzielę swoje spotkanie rozegra Puszcza Niepołomice, która będzie podejmować na własnym boisku Znicz Pruszków.

Aktualna klasyfikacja za 90minut.pl

źródło: http://www.lajfy.com/match/index/id/64034 – tam również dostępna jest relacja tekstowa z meczu

video: mkppogon

12 Responses to Klęska w Siedlcach. Piłkarze Siarki przegrywają z Pogonią (video)

  1. Christoph Odpowiedz

    25 maja 2013 at 19:35

    Chyba z POGONIĄ Siedlce, choć rozumiem że to zwykła pomyłka.

    Mecz tragiczny, ja nie rozumiem jak można całą rundę bez koncepcji żadnej grać ale to już pytanie do trenera Kupca. Miał wszystko czego potrzebował a wszystko spartolił, nawet motywacji odpowiedniej piłkarzom nie umiał przekazać. Nie wiem co więcej pisać. To jest dno a nawet pod dnem…

  2. MG Odpowiedz

    25 maja 2013 at 19:47

    Jest jeszcze ktoś kto wierzy w utrzymanie???

  3. Szeryf Odpowiedz

    25 maja 2013 at 19:53

    Jak spadać to na całego, a co! Załamka na całego :( Teraz to już nie matematyka a cud może pomóc. Cuda się zdarzają ale rzadko.

  4. fifi Odpowiedz

    25 maja 2013 at 20:07

    No i bardzo dobrze.Takiemu miasteczku które glównie sklada sie z wiosek przylaczonych do granic nic wiecej sie nie nalezy.Okrekowka to byloby to co tu powinno byc najwyzej.Aby dorownac takim miastom jak Mielec ktory wlasnie awansuje do II ligi i ma naprawde super historie pilkarska czy Stali Stalowa Wola ktora kilkanascie lat grala na zapleczu ekstraklacy( I liga) i kilka lat w ekstraklasie to miasto tez musialoby sie rozwijac tak jak te wspomniane miasta .A jak sie wejdzie na strone SkyscraperTarnobrzeg inwestycje i porowna inwestycje na tej stronie z inwestycjami Mielca i Stalowej Woli to scyzoryk sie w kieszeni otwiera taka przepasc dzieli Tarnobrzeg od Mielca i Stalowej Woli.I to sie odbija w innych dziedzinach.Zenujacy prezydent i radni.

  5. Robson Odpowiedz

    25 maja 2013 at 20:26

    Siarka co 3 liga!!!!!!!!!!!!!!!

  6. Fix Odpowiedz

    25 maja 2013 at 22:07

    Teraz już wierzę w III ligę. Dziękuję trenerowi, zawodnkiom i zarządowi.

  7. mika Odpowiedz

    26 maja 2013 at 03:02

    Osobiście sram na tych piłkarzyków, czuje się oszukana

  8. spoko Odpowiedz

    26 maja 2013 at 18:19

    ostatnie miejsce… za ciężką kasę z miasta… ciekawe ile dostaną na 3 ligę?

  9. Zenon Odpowiedz

    27 maja 2013 at 00:20

    Nadzieja umiera ostatnia, ale w naszym przypadku to nadzieja matką głupich. Artur Kupiec miał okazać się lekarstwem na lepszą wiosnę, a okazuje się być trenerem podobnego rozmiaru co jego poprzednik. Szymczak – 15 spotkań i 12 punktów. Kupiec 14 meczów i 13 punktów. Tych liczb komentować nie trzeba, żałosny poziom. W dodatku Kupiec otrzymał to co chciał, pościągał swoich zawodników, miał kilka miesięcy aby przygotować zespół do rundy wiosennej, a mimo to z meczu na mecz ponosi coraz bardziej boleśniejsze klęski. Przegrana w Lublinie, porażka w derbach i kompromitacja w Siedlcach jest tylko dowodem słabości trenera. Jedyna wygrana z Puławami u siebie to troszkę mało aby utrzymać II ligę w Tarnobrzegu. W dodatku tego typu stwierdzeniami ”sytuacja jest beznadziejna” nie pomaga tylko szkodzi i daje dowody na to, że to już jest czekanie na wyrok. Miałem nadzieję, że po odejściu Szymczaka coś ruszy do przodu, ale jest tak jak było, czyli beznadziejnie. A co gorsza gorzej być może.

    • Tomek Odpowiedz

      27 maja 2013 at 01:47

      Wszyscy mieli nadzieję, że to musi ruszyć. Mecze kontrolne napawały optymizmem, 3 wygrane z rzędu… i praktycznie tyle. Na ratunek już za późno. Dograją to jakoś do końca. Trener poległ na całej lini. Robił wszystko co chciał, ściągnął kogo chciał i nie udało się. Czego zabrakło? W takiej Uni Tarnów grają wychowankowie i jakoś sobie radzą w Siarce nikt sobie nie radził :( Ten awans do II ligi raczej nie był nam dany…

  10. pablo Odpowiedz

    27 maja 2013 at 13:17

    Jak sie gra w II lidze to się szuka trenera z długim II go ligowym doświadczeniem a nie sciaga takiego co całe lata spędził w trzeciej

  11. siarkohoolik Odpowiedz

    27 maja 2013 at 17:37

    jak sie robi awans do 2 ligi to sie nie zmienia polowy skladu. Ten zespol mial Siarke w sercach, walczyli, starali sie. a tu co? Bazanta, Dude wyjebali. Na Kwiatka sie wypieli. Szkoda gadac.