Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Agencja reklamowa MasterMedia: oferujemy pełną obsługę reklamową, od koncepcji do realizacji

Maj 27, 2013 4:54 PM

Firma MasterMedia obsługuje Klienta kompleksowo, zaczynając do przedstawienia pomysłu na formy reklamy a skończywszy na wykonaniu zlecenia. „Klient rejestrujący firmę może u Nas wyposażyć się we wszystko, od pieczątki, wizytówki, po bannery reklamowe czy oklejenie samochodu”.

Świadczenie kompleksowych usług identyfikacji wizualnej firm umożliwiają nowoczesne urządzenia jakimi dysponuje firma MasterMedia.

Druki wielkoformatowe takie jak bannery, fototapety, mapy, tablice itp., wykonywane są za pomocą wysokowydajnego plotera ekosolwentowego. Pigmenty solwentowe umożliwiają uzyskanie pełnej palety barw i wysokiej rozdzielczości.

Grawerowanie, znakowanie, cięcie, praktycznie na każdym materiale od długopisów,  kubków po szyldy, wykonywane jest za pomocą plotera laserowego.  Urządzenie to również wykonuje pieczątki a czas tworzenia pieczątki to zaledwie 10 minut.

Z kolei dzięki nowoczesnej drukarce cyfrowej, klient otrzyma w bardzo krótkim terminie zamówione ulotki, wizytówki itp. Co najważniejsze w przeciwieństwie do druku offsetowego gdzie opłacalny nakład rozpoczyna się od 1 tysiąca, w firmie MasterMedia nakład nie ma znaczenia, realizowane są zamówienia zarówno na jedną jak i kilka tysięcy sztuk.

Oprócz „fizycznych aspektów reklamy” Firma MasterMedia działa również w internecie, oferując klientowi miejsce w regionalnym katalogu firm Infofirma.info.  W szerokim wachlarzu usług firmy znajduje się również tworzenie stron internetowych, wykonywanie zdjęć i filmów reklamowych.

W myśl maksymy „Czas to pieniądz” firma zatrudnia handlowców, którzy spotykają się z klientem w siedzibie jego firmy. Dzięki temu klient może zająć się swoją firmą, a my zajmiemy się jego reklamą. „Krótkie terminy realizacji, terminowość, fachowa obsługa, to nasze priorytety”.

ZADZWOŃ, A RESZTĄ ZAJMIEMY SIĘ MY!!!

MasterMedia

Nowa Dęba
ul. Szypowskiego 1

tel: 507 976 365
biuro@mastermedia24.pl

www.mastermedia24.pl

artykuł promocyjny

32 Responses to Agencja reklamowa MasterMedia: oferujemy pełną obsługę reklamową, od koncepcji do realizacji

  1. Michaś

    19 grudnia 2017 at 16:38

    Lepiej zbudować dział, anieżeli poszukiwać agencji..
    pzdr

  2. http://forumksiazki.thetosters.pl/

    8 maja 2018 at 15:51

    Super wpis!

  3. alefurra.pl

    18 czerwca 2018 at 05:18

    Ciekawy wpis

  4. www.wiejski-tuning.pl

    3 lipca 2018 at 18:05

    Ciekawy wpis

  5. aleshit.pl

    3 lipca 2018 at 18:12

    Super!

  6. hapel.pl

    3 lipca 2018 at 18:26

    Super!

  7. visit here

    10 lipca 2018 at 05:17

    I?m impressed, I have to admit. Rarely do I encounter a blog that?s both educative and
    engaging, and let me tell you, you’ve hit the nail on the head.

    The problem is something which too few folks are speaking intelligently
    about. I am very happy that I came across this in my hunt for something relating to this.

  8. visit here

    10 lipca 2018 at 06:47

    whoah this weblog is excellent i love reading your posts. Keep up
    the good work! You recognize, a lot of individuals are searching around for this
    info, you can aid them greatly.

  9. visit here

    10 lipca 2018 at 18:59

    A fascinating discussion is definitely worth comment.
    I think that you ought to write more on this issue, it might
    not be a taboo subject but usually folks don’t speak about
    these subjects. To the next! Cheers!!

  10. click here

    10 lipca 2018 at 21:36

    Really great visual appeal on this website, I’d value it 10.

  11. visit Here

    11 lipca 2018 at 07:15

    Everything is very open with a very clear
    clarification of the issues. It was definitely informative.
    Your site is useful. Many thanks for sharing!

  12. click here

    11 lipca 2018 at 16:04

    Sweet site, super style and design, rattling clean and use genial.

  13. visit here

    11 lipca 2018 at 16:18

    I am truly happy to read this webpage posts which carries tons of helpful
    information, thanks for providing these kinds of statistics.

  14. visit here

    11 lipca 2018 at 18:38

    Hello to every single one, it’s really a good for me to visit this
    web site, it consists of valuable Information.

  15. visit Here

    12 lipca 2018 at 03:22

    Great ? I should certainly pronounce, impressed with your web site.
    I had no trouble navigating through all the tabs
    as well as related information ended up being truly easy to do to access.

    I recently found what I hoped for before you know it at
    all. Quite unusual. Is likely to appreciate it for those who add forums or
    something, web site theme . a tones way for your
    client to communicate. Nice task.

  16. visit here

    12 lipca 2018 at 11:11

    I and my friends have already been looking at
    the nice items from your web page and so suddenly got an awful feeling I never
    expressed respect to the blog owner for them. Those ladies appeared to be so excited to study
    them and have now in actuality been having fun with those things.
    Appreciation for turning out to be so helpful and also for making a
    decision on such decent guides most people are really desirous to discover.
    Our own honest regret for not expressing appreciation to sooner.

  17. visit here

    16 lipca 2018 at 05:48

    Excellent blog! Do you have any recommendations for aspiring writers?
    I’m planning to start my own site soon but I’m a little lost
    on everything. Would you propose starting with a free platform like WordPress
    or go for a paid option? There are so many choices out there that I’m totally confused ..
    Any recommendations? Cheers!

  18. visit Here

    16 lipca 2018 at 05:57

    I am always thought about this, thank you for posting.

  19. click here

    16 lipca 2018 at 08:18

    Sweet site, super design, real clean and utilise friendly.

  20. visit Here

    18 lipca 2018 at 16:00

    I?m impressed, I have to admit. Seldom do I come across a blog that?s equally educative and
    interesting, and without a doubt, you’ve hit the nail on the head.

    The problem is something which not enough people are speaking intelligently about.
    I am very happy that I came across this during my hunt for something concerning this.

  21. click here

    18 lipca 2018 at 17:21

    Some truly nice stuff on this website, I love it.

  22. click

    18 lipca 2018 at 17:38

    Amazing blog! Do you have any tips for aspiring writers? I’m hoping to
    start my own website soon but I’m a little lost on everything.
    Would you propose starting with a free platform like WordPress or go for a paid option? There are so
    many choices out there that I’m completely
    overwhelmed .. Any tips? Bless you!

  23. click here

    18 lipca 2018 at 23:41

    That is a good tip especially to those new to the blogosphere.
    Short but very precise info? Many thanks for sharing this one.
    A must read post!

  24. click

    19 lipca 2018 at 11:48

    You have brought up a very fantastic points, thanks for
    the post.

  25. click

    19 lipca 2018 at 16:22

    Well I really enjoyed reading it. This subject procured
    by you is very constructive for good planning.

  26. Click here

    19 lipca 2018 at 20:00

    Hi there colleagues, its wonderful article concerning educationand fully
    defined, keep it up all the time.

  27. click here

    22 lipca 2018 at 07:18

    Well I really enjoyed reading it. This tip procured by you is very practical for proper
    planning.

  28. click here

    22 lipca 2018 at 14:27

    I?m amazed, I have to admit. Rarely do I come across a blog that?s both educative and entertaining, and let
    me tell you, you’ve hit the nail on the head. The problem
    is something not enough men and women are speaking intelligently about.
    Now i’m very happy that I stumbled across this in my hunt for something relating to this.

  29. click here

    23 lipca 2018 at 18:35

    Hello colleagues, its fantastic post on the topic of teachingand entirely explained, keep it up all
    the time.

  30. click here

    23 lipca 2018 at 19:53

    After exploring a number of the articles on your blog,
    I truly appreciate your way of blogging. I bookmarked it to my bookmark site list
    and will be checking back soon. Take a look at my web site as well and tell me what you think.

  31. visit Here

    25 lipca 2018 at 23:01

    whoah this weblog is excellent i like studying your posts.
    Keep up the great work! You know, a lot of persons
    are searching round for this info, you can help them greatly.