Suche Stawy zdobyte! Wisła – Hutnik 2:1

Piłkarze Wisły Sandomierz wygrali w Krakowie z Hutnikiem Nowa Huta 2:1 (0:0) i powrócili na 5 pozycję w III ligowych rozgrywkach małopolsko-świętokrzyskich. Spotkanie na stadionie Hutnika – Suche Stawy, oglądało około 1000 widzów, w tym spora grupa sympatyków Wisły Sandomierz.

Pierwszą bramkę dla Wisły zdobył w 77 minucie Adrian Chamera, wykorzystując świetne dośrodkowanie Damiana Nogaja. Na 2:0 wynik podwyższył dwie minuty później Rafał Pydych. Honorowego gola gospodarze zdobyli w 88 minucie, po strzale Kamila Hula.

W kolejnym meczu podopieczni trenera Tadeusza Krawca zmierzą się na własnym stadionie z liderem rozgrywek – Limanovią Limanova. Mecz rozpocznie się o godz. 17 w niedzielę 9 czerwca.

Hutnik Nowa Huta – Wisła Sandomierz 1:2 (0:0)

Hutnik: Sebastian Kusak — Przemysław Antoniak, Mariusz Bienias, Kacper Orłowski (44′ Jakub Cieśla), Szymon Witek, Mateusz Gamrot, Michał Guja, Patryk Serafin, Kamil Hul, Michał Nawrot, Damian Lubera

Wisła: Stanisław Wierzgacz — Sebastian Kocój (78′ Grzegorz Zimoląg), Erwin Nowik, Grzegorz Rzeszutek, Bartłomiej Gołasa, Daniel Chorab (90′ Tadeusz Krawiec), Rafał Pydych, Adrian Chamera (78′ Damian Mądry), Marcin Pietrucha, Damian Nogaj, Przemysław Michalski (85′ Grzegorz Pisarek)

Wyniki pozostałych sobotnich spotkań 29 kolejki III ligi małopolsko-świętokrzyskiej: Przebój Wolbrom – Dalin Myślenice 4:0, Janina Libiąż – Beskid Andrychów 1:3 – pozostałe mecze tej kolejki rozegrane zostaną dzisiaj

źródło: 90minut.pl, Kielecka Piłka