Efektowne zwycięstwo Wielowsi nad Orłem (fotoreportaż oraz video HD)

Po dotkliwej porażce 1: 4 z Tłokami Gorzyce, piłkarze OKS Wielowieś odnieśli wysokie zwycięstwo nad Orłem Rudnik nad Sanem 6:1 (4:0) i awansowali na trzecią pozycję w tabeli. Mecz 28 kolejki stalowowolskiej okręgówki rozegrany został w minioną niedziele w Tarnobrzegu.

Pierwszą bramkę dla gospodarzy strzelił w 10 minucie meczu Igor Jabłoński, wykorzystując zamieszanie na polu karnym rywala. 12 minut później bramkarz gości ponownie wyciągał piłkę z siatki, tym razem po trafieniu Michała Szczepańskiego. Minęła minuta a OKS cieszył się ze zdobycia trzeciego gola, tym razem dzięki trafieniu Przemysława Stąporskiego. Kilka minut później goście mieli okazje do zdobycia bramki, jednak piłka dograna w pole karne do rozpędzonego napastnika Orła w dziwnych okolicznościach zmieniła tor lotu i zmyliła piłkarza gości. Wynik na 4:0 do przerwy ustalił Marcin Chmiel w 32 minucie.
Tuż po przerwie, w 48 minucie meczu ponownie na listę strzelców wpisał się Michał Szczepański. Autorem ostatniej bramki dla Wielowsi jest Paweł Pruś, który swoje trafienie zaliczył w 62 minucie. W 67 minucie zespół z Rudnika nie wykorzystał podyktowanego rzutu karnego. Honorową bramkę dla Orła strzelił w 80 minucie Marcin Skoczylas.