Junior Zakrzów wygrywa derby ze Wspólnotą Serbinów (video HD)

Po zaciętym spotkaniu piłkarze Juniora Zakrzów wygrali 3:2 (1:1) ze Wspólnotą Serbinów w meczu 26 kolejki „B” klasowych rozgrywek w grupie Stalowa Wola I. Mecz rozegrany został w minioną niedzielę na Euroboisku na Serbinowie.

Spotkanie lepiej rozpoczęli gospodarze, którzy w 21 minucie, po trafieniu Łukasza Gaja objęli w meczu prowadzenie. Niestety, ku niezadowoleniu miejscowych kibiców, z prowadzenia gospodarze cieszyli się tylko kwadrans, w 36 minucie Krzysztof Jaskot przelobował bramkarza Wspólnoty i bez problemów skierował piłkę do bramki. Wynik remisowy utrzymał się do końca I połowy. Po przerwie oba zespoły dążyły do zdobycia kolejnego gola, co udało się piłkarzom z Zakrzowa, w 56 minucie wpadający w pole karne Krzysztof Łuszczak dostał świetne podanie od kolegi i bez wahania skierował piłkę do bramki. Do remisu Wspólnota doprowadziła w 80 minucie meczu, po zamieszaniu na polu karnym piłka trafiła wprost pod nogi nabiegającego Tomasza Lamparta, ten nie zastanawiając się długo mocnym strzałem pokonał bramkarza Zakrzowa. W 90 minucie pięknym technicznym strzałem popisał się Wiesław Sądel, zdobywając zwycięskiego gola dla Zakrzowa.

W ostatnim meczu sezonu 2012/13 Wspólnota zmierzy się w Ocicach z wiceliderem rozgrywek Koniczynką, która w minioną niedzielę wygrała w Baranowie Sandomierskim z Wisłą 3:0. Juniorzy zaś już dziś mogą dopisać do swojego konta trzy punkty, ich rywalem z zaległej 14 kolejki będzie bowiem Korona Bojanów, wycofana z rozgrywek po rundzie jesiennej.

WYNIKI SPOTKAŃ POZOSTAŁYCH LOKALNYCH DRUŻYN

IV LIGA PODKARPACKA

Kolejne punkty stracili piłkarze Stali Nowa Dęba, którzy przegrali na własnym boisku z Wisłokiem Strzyżów 0:1. . W środowej kolejce Stal zajmująca obecnie 9 lokatę w rozgrywkach zmierzy się w Kolbuszowej z tamtejszą Kolbuszowianką, OKS Mokrzyszów zaś, który w niedzielę pauzował, podejmie na własnym boisku trzecią drużynę rozgrywek Sokoła Sieniawa. Oba spotkania rozpoczną się o godz. 17.

KLASA OKRĘGOWA

Wysoką porażkę zanotowali piłkarze OKS Wielowieś, przegrywając w Tarnobrzegu z Olimpią Pysznica 0:4. W ostatniej kolejce zajmujący trzecią lokatę w tabeli piłkarze z Wielowsi, zmierzą się w Grębowie z wiceliderem rozgrywek Słowianinem. Mecz zaległej 18 kolejki rozegrany zostanie w niedzielę 23 czerwca, początek godz.16.

KLASA „A” GRUPA STALOWA WOLA II

Aż 5 bramek stracili piłkarze Iskry Sobów w meczu przeciwko trzeciej drużynie A klasowych rozgrywek Sokołowi Sokolniki. W ostatniej kolejce dziesiąta w tabeli Iskra zmierzy się w Tarnobrzegu z liderem rozgrywek Unią Skowierzyn. Mecz rozegrany zostanie w niedzielę 23 czerwca, początek godz.16.

źródło: własne, 90minut.pl