przesyłki kurierskie

Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

W Jadachach piknikowali pod hasłem „Zmieńmy świat na lepsze”

Czerwiec 27, 2013 8:32 AM

„Zmieńmy świat na lepsze” – pod takim hasłem odbył się w miniony piątek Piknik Rodzinny, zorganizowany przez nauczycieli i rodziców Zespołu Szkół w Jadachach. Wydarzenie zostało współfinansowane ze środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 w ramach Osi 4 Leader 431 „Funkcjonowanie lokalnej grupy działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja” realizowanego przez Stowarzyszenie „Lasowiacka Grupa Działania”.

Impreza rozpoczęła się o godz. 9.00 debatą pt. „Wzrastajmy w przyjaznej atmosferze”, dotyczącą przeciwdziałania agresji w szkole. Kolejnym punktem była prelekcja pracowników Straży Miejskiej na temat bezpiecznych wakacji. Następnie strażacy z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej w Nowej Dębie zaprezentowali spektakularny pokaz sprzętu ratowniczo – gaśniczego i ratownictwa medycznego.

Organizatorzy przewidzieli dla wszystkich uczestników gry i zabawy, połączone z konkursami sprawnościowymi. Natomiast ci wszyscy, których fascynowała piłka nożna lub siatkówka plażowa mogli uczestniczyć w mini turniejach, organizowanych przez nauczyciela wychowania fizycznego i prezesa LZS Jadachy.

Rodzinna atmosfera pikniku została zakończona wspólnym posiłkiem, który przygotowali rodzice. Frekwencja i zaangażowanie uczestników pikniku pokazały, że tego typu inicjatywy są potrzebne, a wspólna zabawa jest doskonałym sposobem na integrację oraz budowanie pozytywnych relacji w szkole.

Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom oraz osobom zaangażowanym w realizację i wsparcie przedsięwzięcia.

tekst&foto: Barbara Wdowiak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>