Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Nowa Dęba: Spotkanie dla osób chcących założyć spółdzielnie socjalne

Lipiec 3, 2013 11:56 AM

Fundacja Akademia Obywatelska zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące projektu „Przedsiębiorcza Społeczność – Społeczna Przedsiębiorczość”, które odbędzie się w środę 10 lipca 2013 r. o godz. 10 w sali narad Urzędu Miasta i Gminy Nowa Dęba, ul. Rzeszowska 3.

Celem projektu jest wzmocnienie sektora ekonomii społecznej w województwie podkarpackim poprzez stworzenie i wsparcie 8 Spółdzielni Socjalnych dających zatrudnienie 56 osobom do 31. 12. 2014 r.

Projekt skierowany jest do grup inicjatywnych (5 – 7 os.) składających się z osób bezrobotnych (zarejestrowanych w PUP) zamieszkujących województwo podkarpackie zainteresowanych prowadzeniem działalności gospodarczej w formie spółdzielni socjalnej.

W ramach projektu oferowane jest wsparcie szkoleniowo-doradcze (m.in. szkolenia, wizytę studyjną, doradztwo grupowe, indywidualne) wsparcie finansowe (20.000 zł brutto na osobę) oraz pomostowe (1.500 zł brutto miesięcznie na os.).

Więcej informacji na www.pssp.akademiaobywatelska.eu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>