Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Tarnobrzeg: Zmiany na stanowisku dyrektora WORD-u

Lipiec 8, 2013 4:22 PM

Wiesław Lichota został odwołany ze stanowiska dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Tarnobrzegu. Swoją decyzję Zarząd Województwa Podkarpackiego argumentuje odpowiedzią na liczne nieprawidłowości i problemy. Lichotę zastąpił na stanowisku Lucjusz Nadbereżny.

Oprócz dyrektora WORD-u w Tarnobrzegu, zarząd odwołał również dyrektorów ośrodków w Krośnie, Przemyślu i Rzeszowie. Zmian dokonano w odpowiedzi na liczne nieprawidłowości i problemach w prawie wszystkich ośrodkach.

Tylko jeden z odwołanych dyrektorów Ryszard Kulej z Przemyśla zjawił się aby odebrać decyzję. Podczas spotkania odwołanego dyrektora z członkami zarządu omówione zostały problemy funkcjonowania ośrodków. Pozostali szefowie taktycznie udali się na urlopy bądź przebywają na zwolnieniach lekarskich.

- Czterech nowych dyrektorów powołano z zewnątrz. Wszyscy dobrze znają problematykę funkcjonowania Wojewódzkich Ośrodków Ruchu Drogowego. Ze względu na specyfikę działań i dotychczasowe problemy w WORD-ach, praca nowych szefów będzie na bieżąco dokładnie analizowana i weryfikowana – informuje Tomasz Leyko z departamentu organizacyjnego.

WORD Rzeszów – odwołanego Michała Wilka zastąpił MAREK ZĄBEK
WORD Przemyśl- Odwołanego Ryszarda Kuleja zastąpił MAREK MAZUREK
WORD Krosno – Odwołanego Stefana Pinderskiego zastąpił RYSZARD SIEPIETOWSKI

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>