Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Reprezentanci Sandomierza zdobyli Puchar Polski w Nordic Walking

Lipiec 13, 2013 10:33 AM

Jacek Sieroń i Jacek Wiśniewski z Sandomierza oraz  Zygmunt Olenderek z Tarnobrzega zwyciężyli w ostatnim Pucharze Polski w Nordic Walking, który miał miejsce 6 lipca br., w miejscowości Pakość w województwie kujawsko-pomorskim.

Jacek Sieroń zajął pierwsze miejsce w kategorii czterdziestolatków na dystansie 20 kilometrów. Jacek Wiśniewski stanął na podium w tej samej kategorii wiekowej, lecz na dystansie 10 kilometrów, natomiast Zygmunt Olenderek zwyciężył w kategorii powyżej siedemdziesiątego roku życia na dystansie 10 kilometrów. Został również wyróżniony jako najstarszy uczestnik.

W zawodach wzięło udział około trzystu osób, które startowały na dystansach: 5 km, 10 km i 20 km. Całą trasę stanowiła pętla licząca 2,5 km długości. Jak podkreślili sandomierscy zwycięzcy, Nordic Walking to dosyć trudna dyscyplina, wymagająca bardzo dobrej kondycji. Poprzedni Puchar Polski odbył się w Świdniku i również tam sandomierzanie stanęli na najwyższym podium.

foto&info: UM Sandomierz, internauta

2 Responses to Reprezentanci Sandomierza zdobyli Puchar Polski w Nordic Walking

  1. jacek Odpowiedz

    13 lipca 2013 at 10:46

    Spora nieścisłość! Nie Sandomierzanie, tylko reprezentujący Sandomierz.

  2. jacek Odpowiedz

    13 lipca 2013 at 10:48

    a dokładniej 2 Jacków z Sandomierza i Zygmunt z Tarnobrzega

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>