Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Pierwszy mecz Wisła Sandomierz zagra na wyjeździe – terminarz rozgrywek

Lipiec 16, 2013 9:28 PM

Pierwsze spotkanie sezonu 2013/14 Wisła Sandomierz rozegra na wyjeździe, z czwartą drużyną poprzedniego sezonu III ligi małopolsko-świętokrzyskiej – Popradem Muszyną. Na własnym stadionie Wisła zainauguruje III ligowe rozgrywki w środę 14 sierpnia, podejmując wicelidera z ubiegłego sezonu Łysicę Bodzentyn.

Terminarz rozgrywek w rundzie jesiennej

Kolejka 1 – 10-11 sierpnia

Beskid Andrychów – Wisła II Kraków
Janina Libiąż – Granat Skarżysko-Kamienna
Nida Pińczów – Hutnik Nowa Huta (Kraków)
Poroniec Poronin – Przebój Wolbrom
Poprad Muszyna – Wisła Sandomierz
Łysica Bodzentyn – Dalin Myślenice
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Unia Tarnów
Soła Oświęcim – Korona II Kielce
Bocheński KS – Wierna Małogoszcz

Kolejka 2 – 14 sierpnia

Wisła II Kraków – Korona II Kielce
Unia Tarnów – Soła Oświęcim
Dalin Myślenice – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Wisła Sandomierz – Łysica Bodzentyn
Przebój Wolbrom – Poprad Muszyna
Hutnik Nowa Huta (Kraków) – Poroniec Poronin
Granat Skarżysko-Kamienna – Nida Pińczów
Bocheński KS – Janina Libiąż
Beskid Andrychów – Wierna Małogoszcz

Kolejka 3 – 17-18 sierpnia

Wierna Małogoszcz – Wisła II Kraków
Janina Libiąż – Beskid Andrychów
Nida Pińczów – Bocheński KS
Poroniec Poronin – Granat Skarżysko-Kamienna
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Wisła Sandomierz
Soła Oświęcim – Dalin Myślenice
Korona II Kielce – Unia Tarnów
Hutnik Nowa Huta (Kraków) – Poprad Muszyna
Przebój Wolbrom – Łysica Bodzentyn

Kolejka 4 – 24-25 sierpnia

Dalin Myślenice – Korona II Kielce
Wisła Sandomierz – Soła Oświęcim
Bocheński KS – Poroniec Poronin
Beskid Andrychów – Nida Pińczów
Wierna Małogoszcz – Janina Libiąż
Unia Tarnów – Wisła II Kraków
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Przebój Wolbrom
Łysica Bodzentyn – Hutnik Nowa Huta (Kraków)
Poprad Muszyna – Granat Skarżysko-Kamienna

Kolejka 5 – 31 sierpnia-1 września

Nida Pińczów – Wierna Małogoszcz
Poroniec Poronin – Beskid Andrychów
Poprad Muszyna – Bocheński KS
Soła Oświęcim – Przebój Wolbrom
Korona II Kielce – Wisła Sandomierz
Unia Tarnów – Dalin Myślenice
Wisła II Kraków – Janina Libiąż
Granat Skarżysko-Kamienna – Łysica Bodzentyn
Hutnik Nowa Huta (Kraków) – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

Kolejka 6 – 4 września

Wisła II Kraków – Dalin Myślenice
Wisła Sandomierz – Unia Tarnów
Przebój Wolbrom – Korona II Kielce
Hutnik Nowa Huta (Kraków) – Soła Oświęcim
Granat Skarżysko-Kamienna – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Bocheński KS – Łysica Bodzentyn
Beskid Andrychów – Poprad Muszyna
Wierna Małogoszcz – Poroniec Poronin
Janina Libiąż – Nida Pińczów

Kolejka 7 – 7-8 września

Nida Pińczów – Wisła II Kraków
Poroniec Poronin – Janina Libiąż
Poprad Muszyna – Wierna Małogoszcz
Łysica Bodzentyn – Beskid Andrychów
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Bocheński KS
Soła Oświęcim – Granat Skarżysko-Kamienna
Korona II Kielce – Hutnik Nowa Huta (Kraków)
Unia Tarnów – Przebój Wolbrom
Dalin Myślenice – Wisła Sandomierz

Kolejka 8 – 14-15 września

Wisła II Kraków – Wisła Sandomierz
Przebój Wolbrom – Dalin Myślenice
Hutnik Nowa Huta (Kraków) – Unia Tarnów
Granat Skarżysko-Kamienna – Korona II Kielce
Bocheński KS – Soła Oświęcim
Beskid Andrychów – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Wierna Małogoszcz – Łysica Bodzentyn
Janina Libiąż – Poprad Muszyna
Nida Pińczów – Poroniec Poronin

Kolejka 9 – 21-22 września

Poroniec Poronin – Wisła II Kraków
Poprad Muszyna – Nida Pińczów
Łysica Bodzentyn – Janina Libiąż
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Wierna Małogoszcz
Soła Oświęcim – Beskid Andrychów
Korona II Kielce – Bocheński KS
Unia Tarnów – Granat Skarżysko-Kamienna
Dalin Myślenice – Hutnik Nowa Huta (Kraków)
Wisła Sandomierz – Przebój Wolbrom

Kolejka 10 – 28-29 września

Wisła II Kraków – Przebój Wolbrom
Hutnik Nowa Huta (Kraków) – Wisła Sandomierz
Granat Skarżysko-Kamienna – Dalin Myślenice
Bocheński KS – Unia Tarnów
Beskid Andrychów – Korona II Kielce
Wierna Małogoszcz – Soła Oświęcim
Janina Libiąż – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Nida Pińczów – Łysica Bodzentyn
Poroniec Poronin – Poprad Muszyna

Kolejka 11 – 5-6 października

Poprad Muszyna – Wisła II Kraków
Łysica Bodzentyn – Poroniec Poronin
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Nida Pińczów
Soła Oświęcim – Janina Libiąż
Korona II Kielce – Wierna Małogoszcz
Unia Tarnów – Beskid Andrychów
Dalin Myślenice – Bocheński KS
Wisła Sandomierz – Granat Skarżysko-Kamienna
Przebój Wolbrom – Hutnik Nowa Huta (Kraków)

Kolejka 12 – 12-13 października

Wisła II Kraków – Hutnik Nowa Huta (Kraków)
Granat Skarżysko-Kamienna – Przebój Wolbrom
Bocheński KS – Wisła Sandomierz
Beskid Andrychów – Dalin Myślenice
Wierna Małogoszcz – Unia Tarnów
Janina Libiąż – Korona II Kielce
Nida Pińczów – Soła Oświęcim
Poroniec Poronin – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Poprad Muszyna – Łysica Bodzentyn

Kolejka 13 – 19-20 października

Łysica Bodzentyn – Wisła II Kraków
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Poprad Muszyna
Soła Oświęcim – Poroniec Poronin
Korona II Kielce – Nida Pińczów
Unia Tarnów – Janina Libiąż
Dalin Myślenice – Wierna Małogoszcz
Wisła Sandomierz – Beskid Andrychów
Przebój Wolbrom – Bocheński KS
Hutnik Nowa Huta (Kraków) – Granat Skarżysko-Kamienna

Kolejka 14 – 26-27 października

Wisła II Kraków – Granat Skarżysko-Kamienna
Bocheński KS – Hutnik Nowa Huta (Kraków)
Beskid Andrychów – Przebój Wolbrom
Wierna Małogoszcz – Wisła Sandomierz
Janina Libiąż – Dalin Myślenice
Nida Pińczów – Unia Tarnów
Poroniec Poronin – Korona II Kielce
Poprad Muszyna – Soła Oświęcim
Łysica Bodzentyn – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

Kolejka 15 – 2-3 listopada

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Wisła II Kraków
Soła Oświęcim – Łysica Bodzentyn
Korona II Kielce – Poprad Muszyna
Unia Tarnów – Poroniec Poronin
Dalin Myślenice – Nida Pińczów
Wisła Sandomierz – Janina Libiąż
Przebój Wolbrom – Wierna Małogoszcz
Hutnik Nowa Huta (Kraków) – Beskid Andrychów
Granat Skarżysko-Kamienna – Bocheński KS

Kolejka 16 – 9-10 listopada

Wisła II Kraków – Bocheński KS
Beskid Andrychów – Granat Skarżysko-Kamienna
Wierna Małogoszcz – Hutnik Nowa Huta (Kraków)
Janina Libiąż – Przebój Wolbrom
Nida Pińczów – Wisła Sandomierz
Poroniec Poronin – Dalin Myślenice
Poprad Muszyna – Unia Tarnów
Łysica Bodzentyn – Korona II Kielce
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Soła Oświęcim

Kolejka 17 – 16-17 listopada

Soła Oświęcim – Wisła II Kraków
Korona II Kielce – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Unia Tarnów – Łysica Bodzentyn
Dalin Myślenice – Poprad Muszyna
Wisła Sandomierz – Poroniec Poronin
Przebój Wolbrom – Nida Pińczów
Hutnik Nowa Huta (Kraków) – Janina Libiąż
Granat Skarżysko-Kamienna – Wierna Małogoszcz
Bocheński KS – Beskid Andrychów

źródło: 90minut.pl

One Response to Pierwszy mecz Wisła Sandomierz zagra na wyjeździe – terminarz rozgrywek

  1. abc Odpowiedz

    16 lipca 2013 at 22:33

    A jacy nowi zawodnicy mogą zagrać w naszym klubie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>