Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

OKS Mokrzyszów i Stal Nowa Dęba poznały terminarz rozgrywek

Lipiec 24, 2013 10:50 AM

Pierwszy mecz piłkarze OKS Mokrzyszów rozegrają na własnym boisku z czwartą drużyną poprzedniego sezonu Rzemieślnikiem Pilzno. Czwartoligowców ze Stali Nowa Dęba czeka zaś wyjazdowe spotkanie z piątym zespołem sezonu 2012/13 Cosmosem Nowotaniec.

W I rundzie spotkania będą rozgrywane głównie weekendy. Wyjątkiem jest druga kolejka, która odbędzie się 14 sierpnia. Jest to jedyna ligowa środa w tej lidze jesienią.

TERMINARZ SPOTKAŃ IV LIGI PODKARPACKIEJ (runda jesienna)

Kolejka 1 – 10-11 sierpnia

Wólczanka Wólka Pełkińska – Strumyk Malawa
Kolbuszowianka Kolbuszowa – Wisłok Strzyżów
Wisłoka Dębica – Czarni 1910 Jasło
Cosmos Nowotaniec – Stal Nowa Dęba
Pogoń Leżajsk – LKS Pisarowce
Przełęcz Dukla – Jedność Niechobrz
Piast Tuczempy – Sokół Nisko  – 11 sierpnia, 17:00
OKS Mokrzyszów – Rzemieślnik Pilzno

Kolejka 2 – 14 sierpnia

Strumyk Malawa – Jedność Niechobrz
OKS Mokrzyszów  – Przełęcz Dukla
Piast Tuczempy – Pogoń Leżajsk
Stal Nowa Dęba – Sokół Nisko
Czarni 1910 Jasło – Cosmos Nowotaniec
Wisłok Strzyżów – Wisłoka Dębica 14 sierpnia, 17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska – Kolbuszowianka Kolbuszowa
Rzemieślnik Pilzno – LKS Pisarowce

Kolejka 3 – 17-18 sierpnia

Kolbuszowianka Kolbuszowa – Strumyk Malawa
Wisłoka Dębica – Wólczanka Wólka Pełkińska
Cosmos Nowotaniec – Wisłok Strzyżów
Sokół Nisko – Czarni 1910 Jasło
Pogoń Leżajsk – Stal Nowa Dęba
Rzemieślnik Pilzno – Piast Tuczempy
Przełęcz Dukla – LKS Pisarowce
Jedność Niechobrz – OKS Mokrzyszów

Kolejka 4 – 24-25 sierpnia

Strumyk Malawa – OKS Mokrzyszów
LKS Pisarowce – Jedność Niechobrz
Piast Tuczempy – Przełęcz Dukla 24 sierpnia, 15:00
Stal Nowa Dęba – Rzemieślnik Pilzno
Czarni 1910 Jasło – Pogoń Leżajsk
Wisłok Strzyżów – Sokół Nisko
Wólczanka Wólka Pełkińska – Cosmos Nowotaniec
Kolbuszowianka Kolbuszowa – Wisłoka Dębica

Kolejka 5 – 31 sierpnia-1 września

Wisłoka Dębica – Strumyk Malawa
Cosmos Nowotaniec – Kolbuszowianka Kolbuszowa
Sokół Nisko – Wólczanka Wólka Pełkińska
Pogoń Leżajsk – Wisłok Strzyżów
Rzemieślnik Pilzno – Czarni 1910 Jasło
Przełęcz Dukla – Stal Nowa Dęba
Jedność Niechobrz – Piast Tuczempy
OKS Mokrzyszów  – LKS Pisarowce

Kolejka 6 – 7-8 września

Strumyk Malawa – LKS Pisarowce
Piast Tuczempy – OKS Mokrzyszów
Stal Nowa Dęba – Jedność Niechobrz
Czarni 1910 Jasło – Przełęcz Dukla
Wisłok Strzyżów – Rzemieślnik Pilzno
Wólczanka Wólka Pełkińska – Pogoń Leżajsk
Kolbuszowianka Kolbuszowa – Sokół Nisko
Wisłoka Dębica – Cosmos Nowotaniec

Kolejka 7 – 14-15 września

Cosmos Nowotaniec – Strumyk Malawa
Sokół Nisko – Wisłoka Dębica
Pogoń Leżajsk – Kolbuszowianka Kolbuszowa
Rzemieślnik Pilzno – Wólczanka Wólka Pełkińska
Przełęcz Dukla – Wisłok Strzyżów
Jedność Niechobrz – Czarni 1910 Jasło
OKS Mokrzyszów  – Stal Nowa Dęba
LKS Pisarowce – Piast Tuczempy

Kolejka 8 – 21-22 września

Strumyk Malawa – Piast Tuczempy
Stal Nowa Dęba – LKS Pisarowce
Czarni 1910 Jasło – OKS Mokrzyszów
Wisłok Strzyżów – Jedność Niechobrz
Wólczanka Wólka Pełkińska – Przełęcz Dukla
Kolbuszowianka Kolbuszowa – Rzemieślnik Pilzno
Wisłoka Dębica – Pogoń Leżajsk
Cosmos Nowotaniec – Sokół Nisko

Kolejka 9 – 28-29 września

Sokół Nisko – Strumyk Malawa
Pogoń Leżajsk – Cosmos Nowotaniec
Rzemieślnik Pilzno – Wisłoka Dębica
Przełęcz Dukla – Kolbuszowianka Kolbuszowa
Jedność Niechobrz – Wólczanka Wólka Pełkińska
OKS Mokrzyszów  – Wisłok Strzyżów
LKS Pisarowce – Czarni 1910 Jasło
Piast Tuczempy – Stal Nowa Dęba

Kolejka 10 – 5-6 października

Strumyk Malawa – Stal Nowa Dęba
Czarni 1910 Jasło – Piast Tuczempy
Wisłok Strzyżów – LKS Pisarowce
Wólczanka Wólka Pełkińska – OKS Mokrzyszów
Kolbuszowianka Kolbuszowa – Jedność Niechobrz
Wisłoka Dębica – Przełęcz Dukla
Cosmos Nowotaniec – Rzemieślnik Pilzno
Sokół Nisko – Pogoń Leżajsk

Kolejka 11 – 12-13 października

Pogoń Leżajsk – Strumyk Malawa
Rzemieślnik Pilzno – Sokół Nisko
Przełęcz Dukla – Cosmos Nowotaniec
Jedność Niechobrz – Wisłoka Dębica
OKS Mokrzyszów  – Kolbuszowianka Kolbuszowa
LKS Pisarowce – Wólczanka Wólka Pełkińska
Piast Tuczempy – Wisłok Strzyżów
Stal Nowa Dęba – Czarni 1910 Jasło

Kolejka 12 – 19-20 października

Strumyk Malawa – Czarni 1910 Jasło
Wisłok Strzyżów – Stal Nowa Dęba
Wólczanka Wólka Pełkińska – Piast Tuczempy
Kolbuszowianka Kolbuszowa – LKS Pisarowce
Wisłoka Dębica - OKS Mokrzyszów
Cosmos Nowotaniec – Jedność Niechobrz
Sokół Nisko – Przełęcz Dukla
Pogoń Leżajsk – Rzemieślnik Pilzno

Kolejka 13 – 26-27 października

Rzemieślnik Pilzno – Strumyk Malawa
Przełęcz Dukla – Pogoń Leżajsk
Jedność Niechobrz – Sokół Nisko
OKS Mokrzyszów  – Cosmos Nowotaniec
LKS Pisarowce – Wisłoka Dębica
Piast Tuczempy – Kolbuszowianka Kolbuszowa
Stal Nowa Dęba – Wólczanka Wólka Pełkińska
Czarni 1910 Jasło – Wisłok Strzyżów

Kolejka 14 – 2-3 listopada

Strumyk Malawa – Wisłok Strzyżów
Wólczanka Wólka Pełkińska – Czarni 1910 Jasło
Kolbuszowianka Kolbuszowa – Stal Nowa Dęba
Wisłoka Dębica – Piast Tuczempy
Cosmos Nowotaniec – LKS Pisarowce
Sokół Nisko - OKS Mokrzyszów
Pogoń Leżajsk – Jedność Niechobrz
Rzemieślnik Pilzno – Przełęcz Dukla

Kolejka 15 – 9-10 listopada

Przełęcz Dukla – Strumyk Malawa
Jedność Niechobrz – Rzemieślnik Pilzno
OKS Mokrzyszów  – Pogoń Leżajsk
LKS Pisarowce – Sokół Nisko
Piast Tuczempy – Cosmos Nowotaniec
Stal Nowa Dęba – Wisłoka Dębica
Czarni 1910 Jasło – Kolbuszowianka Kolbuszowa
Wisłok Strzyżów – Wólczanka Wólka Pełkińska

źródło: 90minut.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>