przesyłki kurierskie

Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Jutro zawyją syreny

Lipiec 31, 2013 11:07 AM

Na podstawie §10 ust.3 i 4 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 7 stycznia 2013 r. w sprawie systemów wykrywania skażeń i właściwości organów w tych sprawach, zostanie przeprowadzony w dniu 1 sierpnia 2013 roku o godzinie 17, ogólnokrajowy trening uruchamiania systemów i ich pracy (przy wykorzystaniu akustycznego systemu alarmowego – ciągły modulowany dźwięk syreny w okresie jednej minuty), umożliwiający jednocześnie upamiętnienie obchodów 69. rocznicy Powstania Warszawskiego.

Syreny będą emitowały dźwięk ciągły, trwający 1 minutę. Dźwięk syren w rocznicę godziny „W” stał się nieodłącznym elementem obchodów rocznicowych na terenie całego kraju i ma wymiar symboliczny.

2 Responses to Jutro zawyją syreny

  1. spoko Odpowiedz

    31 lipca 2013 at 20:24

    Na stronie miasta czytam “Wzorem ubiegłych lat, dla podkreślenia rangi wydarzenia jakim jest rocznica Powstania Warszawskiego w dniu 1 sierpnia o godzinie 17.00 w celu oddania hołdu i uczczenia pamięci uczestników oraz cywilnych ofiar Powstania, na terenie miasta Tarnobrzega włączone zostaną syreny alarmowe na okres 1 minuty.” Jak to jest? Jutro o 17 oddamy cześć powstańcom czy zrobimy sobie trening? (a jak kto wspomni o powstaniu to niech mu będzie)

  2. Fix Odpowiedz

    1 sierpnia 2013 at 00:56

    Cała jedna minuta dla powstańców, czad… Za rok wystarczy 30 sekund.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>