Remis Mokrzyszowa z rezerwami Siarki (fotoreportaż)

Czwartoligowa drużyna z Mokrzyszowa zremisowała 1:1 z drugą drużyną Siarki Tarnobrzeg w piątkowym meczu sparingowym. Ligowe zmagania rezerwy Siarki prowadzone przez trenera Macieja Wojnara rozpoczną od rozgrywek w „A” klasie.

Do przerwy w meczu prowadził zespół z Mokrzyszowa, po trafieniu Jacka Rożka, który przeszedł do OKS-u z grającej w okręgówce drużynie z Wielowsi. W drugiej połowie młody zespół Siarki doprowadził do wyrównania, dzięki bramce zdobytej przez Macieja Jurkowskiego. W ekipie z Mokrzyszowa testowany był Daniel Stefański, obrońca z Iskry Sobów.

Kolejny sparing podopieczni trenera Michała Szymczaka rozegrają w najbliższą środę, podejmując na własnym boisku Koprzywiankę Koprzywnica („A” klasa), której trenerem od sezonu 2013/14 jest Jacek Kuranty. Ligowe zmagania OKS rozpocznie w najbliższy weekend. Pierwszym rywalem popularnego „Meksyku” będzie Rzemieślnik Pilzno.

Przed rezerwami Siarki mecz w ramach PP z LZS Jadachy. Spotkanie rozegrane zostanie w niedzielę 4 sierpnia w Jadachach, początek godz.17.

Skład Siarki II w sparingu z OKS Mokrzyszów: Gielarek – Michalewski, Szewc, Róg, Żak – Kubrak, Sagan, Mieszkowicz, Szlęk, Dziuba – Mażysz. Na zmiany weszli natomiast: Komorowski, Mandzelowski, Bukała, Jurkowski, Koselak, Kułaga i Głowacki

źródło: własne, Siarka Tarnobrzeg On-Line