Drugie zwycięstwo OKS Mokrzyszów

Świetny początek sezonu odnotowuje zespół OKS Mokrzyszów. Po inauguracyjnej wygranej nad Rzemieślnikiem Pilzno, podopieczni trenera Michała Szymczaka pokonali beniaminka IV ligi podkarpackiej LKS Pisarowce 2:1. Spotkanie rozegrane zostało w środę 14 sierpnia w Mokrzyszowie.

Mecz lepiej rozpoczęli gospodarze, już w 19 minucie, po strzale Krzysztofa Haliniaka zespół z Mokrzyszowa wyszedł na prowadzenie, które utrzymał do końca pierwszej połowy. Tuż po przerwie goście doprowadzili do wyrównania, dzięki trafieniu Mateusza Kuzio. W 67 minucie goście ponownie trafili do bramki Adriana Lasoty, jednak sędzia gola nie uznał, odgwizdując pozycję spaloną. W 88 minucie Jacek Sołtykiewicz, który trzy minuty wcześniej wszedł na boisko za Jacka Rożka, strzelił zwycięską bramkę dla OKS-u. Gospodarze mecz kończyli w „10”, czerwony kartką za niesportowy faul ukarany został bowiem strzelec drugiej bramki dla Mokrzyszowa.

Po dwóch kolejkach zespół z Mokrzyszowa z kompletem zwycięstw plasuje się na czele tabeli, przed Wisłoką Dębica i Rzemieślnikiem Pilzno. W meczu 3 kolejki IV ligowych rozgrywek w grupie podkarpackiej, podopieczni trenera Michała Szymczaka zmierzą się w Nisku z tamtejszym Sokołem. Spotkanie rozegrane zostanie w sobotę 17 sierpnia, początek godz. 14.

OKS Mokrzyszów – LKS Pisarowce 2:1 (1:0)
1:0 – Haliniak 19′
1:1 – Kuzio 46′
2:1 – Sołtykiewicz 88′

OKS: Lasota – Łuczakowski, Farian, Guściora, J. Rzepiela – Uznański, Haliniak (Malicki 82′), Prarat, Kościelny, Rożek (Sołtykiewicz 85′)- Ozimek (Bożek 85′)

Pisarowce: Ziemba – Lisowski, Wityński, Sumara, Pawiak – Jębkowski, Domaradzki (Jaracz 79′), Niemczyk, Kot, Kuzio – Gierczak

źródło: podkarpacielive, polskieligi.net