OKS Mokrzyszów wygrywa z Czarnymi Jasło (fotoreportaż oraz video HD)

Piłkarze OKS Mokrzyszów wygrali ze spadkowiczem z III ligi, drużyną Czarnych Jasło 2:1 (1:1). To trzecie zwycięstwo podopiecznych trenera Michała Szymczaka w sezonie 2013/14, którzy pozostają niepokonani na własnym boisku.

Na prowadzenie zespół z Mokrzyszowa wyszedł w 39 minucie po trafieniu Jakuba Uznańskiego. Zaledwie dwie minuty później goście doprowadzili do wyrównania, dzięki bramce zdobytej przez Aleksandra Nabożnego. Bramkę na wagę trzech punktów strzelił w 58 minucie Kamil Guściora.

Dzięki wygranej popularny „Meksyk” z dziesięcioma punktami na koncie awansował na trzecią lokatę rozgrywek w IV lidze podkarpackiej, tracąc do lidera z Dębicy trzy punkty. Już w środę 4 września OKS zmierzy się w Strzyżowie z miejscowym Wisłokiem.

OKS MOKRZYSZÓW – CZARNI JASŁO 2:1 (1:1)

OKS: Lasota – J. Rzepiela, Guściora, Farian, Łuczakowski – Prarat, Haliniak (68. Kościelny), Uznański (90. Wojciech Bożek), Hynowski, Polit (72. Ozimek) – Rożek (90. Malicki).

Czarni: Kmiecik – Sydło, Nabożny, Setlak, Dziedzic – Munia, Szopa, Chrząszcz, Kulig (83. Stopyra), Warchoł (79. Pałka; 86. Bartuś) – Świątłowski

info: własne, podkarpacielive.pl