Przegrana Siarki z Olimpią (video)

Siarka Tarnobrzeg przegrała w Elblągu z tamtejszą Olimpią 0:2 (0:1). To trzeci mecz wyjazdowy tarnobrzeskiego zespołu bez zwycięstwa.

Pierwszą bramkę Siarka straciła w 29 minucie po strzale głową Olega Ichimia. Po przerwie, mimo przewagi podopiecznych trenera Tomasza Tułacza, to Olimpia zdobyła drugiego gola, w 66 minucie Kamil Graczak wykorzystał wrzutkę z autu w pole karne i strzelił przy słupku do bramki Artura Melona.

W ramach 9. kolejki Siarka podejmie na własnym stadionie Znicza Pruszków. Mecz rozegrany zostanie w sobotę 21 września, początek godz.16.

Olimpia Elbląg – Siarka Tarnobrzeg 2:0 (1:0)

Olimpia: Aleksiej Rogaczow, Tomasz Lewandowski, Kamil Kopycki (70′ Daniel Baran, 82′ Kamil Piotrowski), Oleg Ichim, Anton Kołosow, Adam Skierkowski, Kamil Graczyk (83′ Łukasz Molga), Michał Ressel, Rafał Pietrewicz, Jacek Czerniewski, Rafał Leśniewski
Siarka: Artur Melon – Bartosz Sulkowski, Konrad Stępień, Mirosław Baran, Dawid Korona – Patryk Szewc (77′ Jakub Wróbel), Dariusz Frankiewicz, Robert Tunkiewicz (65′ Tomasz Persona), Daniel Koczon – Marcin Truszkowski – Tomasz Ciećko (75′ Jarosław Piątkowski)

Żółte kartki: Pietrewicz, Graczyk, Ichim – Tunkiewicz

WYNIKI POZOSTAŁYCH SPOTKAŃ ROZEGRANYCH W RAMACH 8. KOLEJKI II LIGI WSCHODNIEJ: Motor Lublin – Stal Rzeszów 1:1, Wisła Puławy – Concordia Elbląg 2:0, Stal Mielec – Pogoń Siedlce 3:3, Znicz Pruszków – Wigry Suwałki 1:2, Legionovia Legionowo – Garbarnia Kraków 1:2, Olimpia Zambrów – Stal Stalowa Wola 1:0, Pelikan Łowicz – Radomiak Radom 2:1, Limanovia Limanowa – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:0

info: info.elblag.pl, 90minut.pl
video (bramki): Dziennik Elbląski