Kolejne zwycięstwo rezerw tarnobrzeskiej Siarki (fotoreportaż oraz video HD)

Zespół Siarki II Tarnobrzeg pewnie zwyciężył nad beniaminkiem „A” klasy Transdźwigiem Stale 4:0 (0:0). To piąta z rzędu wygrana rezerw Siarki, tym cenniejsza, iż odniesiona przez młodzieżowy skład.

Pierwsza połowa nie zapowiadała pewnego zwycięstwa siarkowych rezerw, goście dość mocno atakowali bramkę Janowskiego, choć z tych akcji niewiele wychodziło. Najlepszą sytuację do objęcia prowadzenia zespół ze Stalów miał w 20 minucie, jednak były zawodnik OKS Mokrzyszów Mariusz Paruch nie wykorzystał świetnej sytuacji. Tuż przed przerwą goście strzelili bramkę, której sędzia nie uznał dopatrując się pozycji spalonej.
Drugą połowę zdominowali już młodzi Siarkowcy. Pierwszą bramkę w meczu strzelił w 50 minucie Michał Kułaga. Dwadzieścia minut później junior Siarki ponownie odnalazł drogę do bramki gości. Zaledwie trzy minuty później Siarkowcy cieszyli się kolejny raz, tym razem na listę strzelców wpisał się Michał Łuciów. Wynik meczu na 4:0 dla gospodarzy ustalił tuż przed końcowym gwizdkiem Arkadiusz Sagan.

Skład wyjściowy Siarki II – Janowski – Michalewski, Łekawski, Głowacki, Rog, Jurkowski, Mieszkowicz, Bukała, Dziuba, Mandzelowski, Kułaga

Po 7. kolejkach rezerwy Siarki Tarnobrzeg zajmują drugą pozycję w tabeli tracąc do lidera z Sokolnik trzy punkty. Kolejnym rywalem zespołu prowadzonego przez Macieja Wojnara będzie zespół Czarni Lipa.

Występująca w tej samej klasie rozgrywkowej Iskra Sobów odniosła drugie zwycięstwo w sezonie, pokonując w Stanach miejscowy Łęg 2:1. W meczu 8 kolejki Iskra podejmie w Tarnobrzegu Strażaka Przyszów.

IV LIGA PODKARPACKA

Piłkarze OKS Mokrzyszów odnieśli cenne zwycięstwo wyjazdowe, pokonując w Kolbuszowej tamtejszą Kolbuszowiankę 3:2. Trzy bramki dla zespołu Michała Szymczaka strzelił Jacek Rożek.

W najbliższą środę zajmujący piąte miejsce OKS podejmie na własnym boisku lidera rozgrywek – Wisłokę Dębica. Mecz rozpocznie się o godz. 16.30

KLASA OKRĘGOWA

OKS Wielowieś wygrała w Tarnobrzegu ze Spartą Jeżowe 2:1. W następnej kolejce podopieczni trenera Artura Szkutnika rozegrają wyjazdowe spotkanie w Podwalinie.

KLASA „B”, grupa Stalowa Wola I

Trzecie z rzędu wysokie zwycięstwo odniosła Koniczynka Ocice pokonując na własnym boisku LZS Cygany 5:1. Wysoką porażkę zanotowała zaś Wspólnota Serbinów przegrywając w Krzątce z tamtejszym LZS 0:5.
W meczach 8. kolejki zajmująca 6 lokatę Koniczynka zmierzy się w Hadykówce z liderem rozgrywek, miejscowa Ceramiką, piąta w tabeli Wspólnota podejmie na własnym boisku Łęg Kopcie, trzeci zespół rozgrywek – Junior Zakrzów rozegra mecz „u siebie” z Błękitnymi z Komorowa.

źródło: własne, Siarka Tarnobrzeg On-Line, 90minut.pl