Wisła Sandomierz przegrywa z Przebojem i kończy mecz w ósemkę

Szóstą porażkę w sezonie ponieśli piłkarze Wisły Sandomierz, przegrywając na własnym stadionie z Przebojem Wolbrom 2:3 (1:1). W drugiej połowie meczu aż czterech piłkarzy Wisły zostało ukaranych czerwonymi kartkami.

Goście bardzo szybko objęli prowadzenie, już w 3 minucie meczu do bramki Wisły trafił Kiczyński. Tuż przed końcem pierwszej połowy Damian Nogaj wykorzystał podyktowany rzut karny doprowadzając do wyrównania. Druga połowa meczu to dramat Wisły, czerwonymi kartkami zostają ukarani kolejno Daniel Beszczyński w 46 minucie, Bartłomiej Gołasa w 58 minucie, Damian Senderowski w 75 minucie i Rafał Pydych w 84 minucie. Bramki w tej części spotkania dla Przeboju zdobyli Marek Masiuda wykorzystując „jedenastkę” w 48 minucie i Marcin Szymoniak w 68 minucie. Drugiego gola dla Wisły strzelił ponownie Damian Nogaj w 81 minucie, podobnie jak w przypadku pierwszej bramki – z rzutu karnego.

Z bilansem 7 punktów Wisła zajmuje piętnastą lokatę w tabeli, na czele której niezmiennie plasuje się Soła Oświęcim (23 pkt). Kolejnym rywalem sandomierskiego zespołu będzie Hutnik Nowa Huta. Mecz 10 kolejki III ligi małopolsko-świętokrzyskiej rozegrany zostanie w najbliższą niedzielę 29 września w Krakowie.

źródło: Kielecka Piłka