Przegrana Siarki w Legionowie

Zespół Siarki Tarnobrzeg przegrał w Legionowie z beniaminkiem II ligi wschodniej miejscową Legionovią 2:3 (1:1). Tym samym Siarkowcy pozostają bez wygranej na boisku rywala w obecnym sezonie.

Obie bramki dla Siarki strzelił Marcin Truszkowski w 5 i 65 minucie. Dla gospodarzy bramki zdobyli: Paweł Wolski w 24 minucie i Szymon Lewicki w 63 i 69 minucie.

Po 10. kolejkach Siarka z dorobkiem 14 punktów zajmuje 10. lokatę w tabeli. W ramach 11. kolejki podopieczni trenera Tomasza Tułacza podejmą na własnym stadionie Olimpię Zambrów. Mecz rozegrany zostanie w sobotę 5. października, początek godz.16.

LEGIONOVIA LEGIONOWO – SIARKA TARNOBRZEG 3:2 (1:1)

Legionovia: Marcinkowski – Muczak, Lendzion, Romanczuk, Pielak, Tlaga (59. Janusiński), Jasiński, Wolski (79. Karaszewski), Broniszewski, Złotkowski (46. Bojas), Lewicki
Siarka: Pogorzelec – Stępień, Makowski, Baran, Sulkowski – Frankiewicz, Tunkiewicz, Chrabąszcz – Ciećko (85. Piątkowski), Truszkowski, Kowalski (70. Korona)

WYNIKI POZOSTAŁYCH SPOTKAŃ ROZEGRANYCH W RAMACH 10 KOLEJKI II LIGI WSCHODNIEJ: Motor Lublin – Radomiak Radom 2:2, Wisła Puławy – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:3, Olimpia Elbląg – Concordia Elbląg 1:1, Znicz Pruszków – Pogoń Siedlce 1:0, Stal Stalowa Wola – Garbarnia Kraków 2:0, Pelikan Łowicz – Limanovia Limanowa 1:0, Stal Mielec – Stal Rzeszów 4:1, Wigry Suwałki – Olimpia Zambrów 3:1