Przegrana Wisły Sandomierz z Granatem Skarżysko-Kamienna (fotoreportaż oraz video HD)

Zespół Wisły Sandomierz pozostaje bez ligowego zwycięstwa na własnym stadionie. W niedzielnym meczu 11.kolejki III ligi małopolsko-świętokrzyskiej, podopieczni trenera Tadeusza Krawca przegrali z Granatem Skarżysko-Kamienna 1:2 (0:0).

Pierwszą bramkę Wiślacy stracili już w 8 minucie meczu, Stanisław Wierzgacz tak niefortunnie wybijał piłkę po podaniu od Daniela Beszczyńskiego, że ta trafiła do bramki sandomierzan. Tuż przed przerwą Granat podwyższył swoje prowadzenie, Marcin Kołodziejczyk strzałem z rzutu wolnego pokonał golkipera gospodarzy. Jedynego gola w meczu Wisła strzeliła w 82 minucie, po dośrodkowaniu Bartłomieja Gołasy z rzutu rożnego w pole karne, do piłki najwyżej wyskoczył Adrian Gębalski strzałem głową pokonując Konrada Majcherczyka.

Po 11. kolejkach Wisła z dorobkiem 10 punktów zajmuje 15 lokatę w tabeli. W 12 kolejce spotkań sandomierski zespół rozegra wyjazdowe spotkanie z Bocheńskim KS. Mecz odbędzie się w sobotę 12 października, początek godz.15.

Wisła Sandomierz – Granat Skarżysko 1:2 (0:2)

0:1 Wierzgacz '8 (samob.)
0:2 Kołodziejczyk ’45
1:2 Gębalski ’82

Wisła: Wierzgacz – Zimoląg (46’Chorab), Wyszyński, Rzeszutek, Gołasa, Nogaj, Leśniowski (62′ Krawiec), Pydych, Michalski (72’Adamczyk), Tobiszewski (60’Surdy), Gębalski

Granat: Majcherczyk – Chrzanowski (90’Duda), Gębura, Styczyński, Łatkowski, Mianowany, Kołodziejczyk, (82’Basąg ), Mikołajek, Paweł Markowicz, Dziubek (60’Malinowski), Fryc, (75’Ryński).

żółta kartka: Chrzanowski, Dziubek, Łatkowski (Granat)