Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Czterech nastolatków zdewastowało przystanek kolejowy

Październik 10, 2013 1:36 PM

Czterech nastolatków, którzy zniszczyli przystanek kolejowy stanie przed sądem dla nieletnich. Młodzi wandale mają od 14 do 16 lat, przyznali się do popełnionych czynów.

Policjanci z Komisariatu Policji w Nowej Dębie otrzymali zgłoszenie o dewastacji mienia na terenie szlaku kolejowego w miejscowości Cygany. Wandale zniszczyli wiatę i dach przystanku kolejowego, nie oszczędzili też ścian wypisując wulgaryzmy farbą w sprayu. Łączna suma strat sięga ponad 4 tysięcy złotych.

Funkcjonariusze na podstawie uzyskanych informacji oraz szeregu czynności ustalili sprawców popełnionego przestępstwa. Okazali się nimi czterej mieszkańcy Nowej Dęby w wieku od 14 do 16 lat. Zostali oni przesłuchani w charakterze nieletnich sprawców czynów karalnych. Przyznali się do zniszczeń. Sprawa trafiła do sądu dla nieletnich, który zdecyduje o dalszym losie nastolatków.

źródło: Policja

2 Responses to Czterech nastolatków zdewastowało przystanek kolejowy

  1. Zomo-wiec Poeta Odpowiedz

    10 października 2013 at 23:59

    Powinni teraz za swoje kieszonkowe pod nadzorem naprawić szkody. I czegoś pożytecznego by się nauczyli przy okazji. Proste i skuteczne rozwiązanie.

  2. Pietrek Odpowiedz

    13 października 2013 at 17:36

    dać takim typom karę 2 miesięcy prac społecznych, niech po szkole śmieci zbierają na Machowie albo Zwierzyńcu, pod nadzorem kuratora oczywiście. Już dawno powinno być to wprowadzone za dewastacje, drobne kradzieże, czy wandalizm! Stop młodocianemu menelstwu!:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>