Wisła Sandomierz remisuje w Bochni

Piłkarze Wisły Sandomierz zremisowali 1:1 (0:0) z Bocheńskim KS, w meczu 12 kolejki III ligi małopolsko-świętokrzyskiej.

Wiślacy objęli prowadzenie w meczu w 70 minucie, po strzale Daniela Beszczyńskiego. Cennych trzech punktów nie udało się jednak podopiecznym trenera Tadeusza Krawca wywieźć z Bochni, gospodarze po błędzie bramkarza Wisły doprowadzili do wyrównania w 83 minucie.

Po 12 kolejkach Wisła z dorobkiem 11 punktów zajmuje 15 lokatę w tabeli. W następnej kolejce sandomierzanie podejmą na własnym stadionie siódmą drużynę rozgrywek – Beskid Andrychów. Niedzielne spotkanie będzie dla podopiecznych trenera Krawca okazją przełamania złej passy i zdobycia kompletu punktów przed własną publicznością. W sześciu dotychczas rozegranych meczach na stadionie przy ul. Koseły Wiślacy przegrali pięciokrotnie, tylko raz remisując z Unią Tarnów.
Początek niedzielnego meczu w Sandomierzu – godz. 15.

BOCHEŃSKI KS – WISŁA SANDOMIERZ 1:1 (0:0)
0:1 Beszczyński 70′
1:1 Siwek 1:1
Wisła: Kacper Skrzypek — Daniel Chorab (86 Sebastian Kocój), Grzegorz Rzeszutek, Erwin Nowik, Bartłomiej Gołasa, Przemysław Michalski (25 Łukasz Adamczyk), Daniel Beszczyński, Rafał Pydych (60 Tadeusz Krawiec), Damian Nogaj, Grzegorz Tobiszewski (70 Kamil Stawiarski), Adrian Gębalski

źródło: Kielecka Piłka