Kolejne zwycięstwo tarnobrzeskich tenisistek w Lidze Mistrzyń

Tenisistki stołowe KTS Zamek SPAR Tarnobrzeg pokonały na wyjeździe 3:1 drużynę Budaorsi 2i SC Budapeszt w 1 meczu rundy rewanżowej fazy grupowej Ligi Mistrzyń. Z dorobkiem trzech wygranych na koncie podopieczne trenera Zbigniewa Nęcka plasują się na drugim miejscu w grupie, premiowanym awansem do fazy play-off.

Dwa punkty dla tarnobrzeskiej drużyny zdobyła Han Ying, która najpierw pokonała bez straty seta Marię Fazakas, oraz w stosunku 3:1 Szandrę Pergel. Trzeci punkt wywalczyła Jia Jun, która w pojedynku z Szandrą Pergel oddała rywalce tylko jednego seta.
Jedyny punkt dla węgierskiej drużyny zdobyła Dora Madarasz, pokonując Renatę Strbikową 3:1.