Zwycięstwo Wisły Sandomierz nad beniaminkiem z Pińczowa

Piłkarze Wisły Sandomierz odnieśli drugie z rzędu zwycięstwo pokonując w Pińczowie miejscową Nidę 3:1 (3:0). Mecz w ramach 16 kolejki III ligi małopolsko-świętokrzyskiej rozegrany został w niedzielę 10 listopada.

Wiślacy świetnie rozpoczęli spotkanie, zdobywając w przeciągu pierwszych trzydziestu minut trzy bramki. Najpierw swoje pierwsze trafienie w tym meczu zaliczył Daniel Chorab w 15 minucie, pięć minut później na listę strzelców wpisał się Damian Nogaj, zaś w 30 minucie spotkania swoją drugą bramkę a trzecią dla Wisły w tym meczu strzelił Daniel Chorab. Honorową bramkę gospodarze zdobyli w 57 minucie, dzięki trafieniu Krystiana Zaręby.

W ostatnim meczu rundy jesiennej jedenasta w tabeli Wisła podejmie na własnym stadionie dziewiątą drużynę rozgrywek – Poroniec Poronin. Spotkanie rozegrane zostanie w niedzielę 17 listopada, początek godz.12.

NIDA PIŃCZÓW – WISŁA SANDOMIERZ 1:3 (0:3)
0:1 – Chorab 15′
0:2 – Nogaj 20′
0:3 – Chorab 30′
1:3 – Zaręba 57′

Nida: Zyguła – Kempkiewicz, Rechowicz, Szafraniec, Motyl – Karasek (77′ Gajda), Zacharski (82′ Ciacia), Mika, Łuszcz – Bisikiewicz (46′ Drej ), Zaręba

Wisła: Wierzgacz – Kocój, Nowik, Pydych, Gołasa – Chorab (80′ Stawiarski ), Beszczyński, Pisarek (77′ Senderowski ), Tobiszewski (75′ Michalski ) – Nogaj, Gębalski (88′ Leśniowski )

źródło: nida.pinczow.com, 90minut.pl