Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Mikołajowe spotkanie z małymi pacjentami ze szpitala w Nowej Dębie

Grudzień 11, 2013 11:15 AM

Pomocnicy Świętego Mikołaja z Młodzieżowej Rady Miejskiej w Baranowie Sandomierskim zorganizowali mikołajkowe spotkanie z małymi pacjentami z oddziału dziecięcego nowodębskiego szpitala. Młodzi Radni przygotowali symboliczne podarunki dla małych podopiecznych.

Każdy z małych podopiecznych otrzymał prezent oraz słodki upominek. Po kilku minutach świetlica szpitalna zmieniła się nie do poznania dzięki zrobionym ręcznie ozdobom, a na drzwiach zawisła piękną podobizna Mikołaja. Młodzi Radni wraz z Dyrektorem Szpitala Bogdanem Tomczykiem zwiedzili cały oddział oraz zostali zaproszeni do wspólnej zabawy z dziećmi.

- Dzięki temu doświadczeniu jesteśmy bardziej wrażliwi na potrzeby dzieci i możemy zobaczyć jak mali pacjenci dzielnie walczą z chorobą z uśmiechem na twarzy – mówili radni.

Na ręce Przewodniczącej Młodzieżowej Rady Miejskiej w Baranowie Sandomierskim Dyrektor złożył serdeczne podziękowania za organizacje przedsięwzięcia oraz zaprosił na dalsze spotkania z dziećmi. Po nowym Roku Młodzieżowa Rada Miejska w Baranowie Sandomierskim będzie organizować „ Wieczorek z bajką” dla dzieci z oddziału dziecięcego.

tekst&foto: Katarzyna Młyniec

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>