Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Bal studniówkowy uczniów tarnobrzeskiego “Rolnika” (fotoreportaż oraz video HD)

Styczeń 14, 2014 8:16 AM

Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Tarnobrzegu popularnego „Rolnika” bawili się w minioną sobotę 11 stycznia na balu Studniówkowym. Zabawa została zorganizowana w Centrum Konferencyjno-Bankietowym Dwór Dwikozy w Dwikozach k/Sandomierza.

Fotoreportaż z zabawy oraz materiały video już jutro. Zapraszamy

video: Piotr Morawski


foto: Piotr Morawski

foto: Konrad Pera

8 Responses to Bal studniówkowy uczniów tarnobrzeskiego “Rolnika” (fotoreportaż oraz video HD)

  1. f Odpowiedz

    14 stycznia 2014 at 09:42

    93 zdjęcie – dziewczyna po środku najładniejsza ;)
    117 też całkiem całkiem :D

  2. Jacek Odpowiedz

    14 stycznia 2014 at 11:34

    Bawili się jak szlachta w dworze… :) Ładna sala a nie drabinki do ćwiczeń na ścianach… Choć studnie w szkole miały swój klimat…

  3. Jamajka Odpowiedz

    14 stycznia 2014 at 12:03

    jak co roku o tej porze piękną mamy młodzież

  4. Arkadiusz Odpowiedz

    14 stycznia 2014 at 12:14

    panią w żółtych bucikach chciałbym zaprosić na kolację bo baaaaardzo mi się podoba!!!!!!!!!!!!!!

  5. Marcin Odpowiedz

    14 stycznia 2014 at 16:31

    do walca poprosił bym panią w żółtych bucikach !!! Jest śliczna !!!

  6. Mateusz Odpowiedz

    14 stycznia 2014 at 16:53

    do walca poprosił bym panią w żółtych bucikach
    jest piękna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  7. Martusia Odpowiedz

    19 stycznia 2014 at 19:44

    właśnie zdjęcia wszystkie w porządku, tylko jak tą w tych żółtych butach widzę… w sumie nic nie widzę, tylko te buty. ochydne.

  8. Zenon Odpowiedz

    4 lutego 2014 at 09:45

    Faktycznie te buty bardziej pasowałby na jakiś wiejski festyn, a nie studniówkę. Co do reszty trudno mieć jakieś zastrzeżenia. Fryzura Asi ze zdjęcia Piotrka Morawskiego (nr.4) chyba najlepsza ze wszystkich.