Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Tarnobrzeg: Duszpasterstwo Niewidomych obchodziło jubileusz

Styczeń 16, 2014 12:44 PM

Członkowie Polskiego Związku Niewidomych Koło w Tarnobrzegu zorganizowali doroczne spotkanie opłatkowe. Uroczystość zbiegła się również z jubileuszem trzydziestolecia Duszpasterstwa Niewidomych w naszym mieście, które swoją troską obejmuje osoby z dysfunkcją wzroku.

W spotkaniu uczestniczyły osoby niewidome i niedowidzące z miasta i powiatu tarnobrzeskiego, przyjaciele koła, przedstawiciele władz miasta i powiatu oraz Parlamentu RP i duchowieństwa.

- Takie spotkania są niesłychanie istotne – mówi Halina Lisowska, Prezes PZN Koło Tarnobrzeg. -Składamy sobie życzenia, możemy porozmawiać o istotnych dla nas sprawach. Taki sposób integracji daje wiele sił i radości w codziennym życiu – dodaje.

Do Koła Polskiego Związku Niewidomych w Tarnobrzegu należy 201 osób, w tym 16 dzieci. To mieszkańcy miasta i powiatu tarnobrzeskiego.

info: UM Tarnobrzeg, Starostwo Powiatowe
foto: Dariusz Bajor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>