Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Doda wystąpi na Dniach Tarnobrzega

Styczeń 22, 2014 1:24 PM

Doda, czyli Dorota Rabczewska będzie gwiazdą tegorocznych obchodów Dni Tarnobrzega. Występ Dody, który zaplanowany jest na sobotę 31 maja, kosztować będzie 40 tys. zł.

W sobotę 31 maja tarnobrzeskiej scenie pojawi się również ShataQS, zwyciężczyni ostatniej edycji popularnego programu telewizyjnego „Must Be The Music”. ShataQS, czyli Małgorzata Kuś, to 30-letnia wokalistka, liderka soulowo-funkującej grupy. To także autorka tekstów i producentka. Wokalistka przez pewien czas mieszkała w Stanach Zjednoczonych, gdzie współpracowała z m. in. Macy Grey, Judith Hill i Sheilą Jordan.

info: własne, UM Tarnobrzeg

foto: Piotr Morawski

11 Responses to Doda wystąpi na Dniach Tarnobrzega

  1. Omg Odpowiedz

    22 stycznia 2014 at 17:15

    Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee TYLKO nie to dlaczego nie Elektryczne Gitary?

  2. z okolic Odpowiedz

    22 stycznia 2014 at 17:53

    powiem tak hmmmmm no co tu duzo mowic chujowo.

    do tego taka kase zabulom wolalbym trybsona na scenie

    a teraz piosenka specialnie dla tarnobrzeziniakow

    HEJ KIEDY DODA SPIEWA LECI WNET BIALA MEWA
    KONIE ZRYWAJA RZODKIEW W SADZIE A TUSK KRADNIE CO POPADNIE
    WIDOK SLONCA ONIESMIELA SLIMAK COS WPIERDZIELA
    WEZE KOTY JEDZA BO JEZE SA W INNEJ ERZE
    HEJ HOP DODZIE DUPE SKOP
    KUPCIE POMIDORY I JA OBRZUCCIE W TEJ WIELKIE CYCORY

    dziekuje!

  3. lucy Odpowiedz

    24 stycznia 2014 at 11:33

    zgadzam sie z komentatorem powyżej
    Za takie pieniądze można zaprosić do naszego miasta naprawde dobre zespoły ,prawdziwe , polskie, gwiazdy naprawde umiejące śpiewać ,a nie tylko te od pokazywania ciała i playbacku .Jakoś w ubiegłych latatch odwiedzali nas wspaniali artyści Kazik , Perfect etc
    Dzieciaki słuchajace tej gwiazdeczki z pewnościa nie przyjdą na jej koncert ,bo niby jak , 10 letnie dziecko ,samo nad wisła ,o 22 ? Obawiam sie ,ze nie objedzie sie bez róznych kometarzy ,takich nie na miejscu . Także życze powodzenia
    jestem na nie

  4. kERMIT Odpowiedz

    24 stycznia 2014 at 17:16

    Teraz wszyscy wielce oburzeni a 31 maja będzie rekord frekwencji bo na koncerty Dody czy tego chcecie czy nie przychodzą tłumy. Nie da się wszystkich zadowolić.

  5. figa Odpowiedz

    24 stycznia 2014 at 17:56

    łe, co za szmira… gwiazda to ona jest w Perdzidłówku

  6. xcv Odpowiedz

    24 stycznia 2014 at 19:45

    za poprzednika nie było zabaw dla ludu, były ostro zakrapiane dla swoich zastepców i swoich, tak więc nie płaczcie

  7. Pedro Odpowiedz

    25 stycznia 2014 at 11:24

    A ja tam się z jednej strony cieszę – będzie jeszcze więcej głupich lasek do pukania w lesie obok :)

  8. Mateusz Odpowiedz

    29 stycznia 2014 at 10:32

    popieram stanowisko PEDRO!
    Doda jest znana z bzykania więc gwiazda jest trafiona w setkę!

  9. Luxtorpeda Odpowiedz

    29 stycznia 2014 at 10:42

    No nie róbcie sobie jaj z pogrzebu. Ź…, która nawet lizaka ma w kształcie k… będzie twarzą Dni Tarnobrzega !!! Tylko pogratulować Włodarzowi gustu. A swoją drogą to ciekawa sprawa kto jest tym doradcą wciskającym miastu pudelkowe “pustaki”???
    ps.
    Proponuję dokoptować jeszcze Siwiec bo lubi sport!

  10. Kizia Mizia Odpowiedz

    29 stycznia 2014 at 19:24

    Dziwię się, że nie wiecie kto doradza naszej “Elycie”.
    To jest Must Be The Music.

  11. Kaśka Odpowiedz

    14 lutego 2014 at 14:44

    dajcie spokój ludzie. Doda ?! masakra
    Zaproście kogoś kto zna się na muzyce, a nie jakiegoś różowego pustaka.
    Zaproście COMA z piotrem roguckim, jesteś pewna że ludniom bardziej by to wpadło do gustu niż jakieś piosenki o niczym.. Rogucki przynajmniej wie o czym śpiewa i to słychać na jakiego koncertach………