Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Nowa Dęba: Stadion będzie miał nową bieżnię

Luty 12, 2014 6:00 PM

Środki na projektowanie bieżni lekkoatletycznej na miejscowym stadionie zostały zabezpieczone w przyjętym budżecie gminy Nowa Dęba na rok 2014. SOSiR Nowa Dęba w najbliższym czasie przystępuje do projektowania zadania pn. „Przebudowa bieżni lekkoatletycznej na stadionie w Nowej Dębie”.

W ramach zadania planuje się zaprojektowanie: bieżni okólnej czterotorowej o sztucznej nawierzchni na 400 m, wraz z bieżnią sześciotorową prostą na 110 m, oraz z zeskocznią do skoku w dal i trójskoku; rzutnię do dysku, a także rzutnię do kuli, wraz z systemem drenażowym odprowadzania wód opadowych. Projekt będzie uwzględniał również powstanie sieci nawadniającej główną płytę boiska, wraz z podziemnym systemem nawadniającym. Chcemy przyjąć takie założenia projektowe, aby bieżnia spełniała wymogi do rozgrywania lokalnych zawodów w lekkiej atletyce oraz aby służyła zawodnikom sekcji LA do treningów, a także mogła być użyczana innym klubom lub reprezentacjom w czasie zgrupowań i konsultacji.

info: UMiG Nowa Dęba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>