IV liga podkarpacka: Przełamanie Stali Nowa Dęba, przegrana OKS Mokrzyszów,

Po dwóch porażkach z rzędu drużyna Stali Nowa Dęba odniosła pierwsze zwycięstwo w rundzie wiosennej. Podopieczni trenera Młynarczyka wygrali na własnym stadionie z Pogonią Leżajsk 1:0 (0:0).

Cenne trzy punkty Stal zapewniła sobie dopiero w doliczonym czasie gry, po tym jak w zamieszaniu na polu karnym do bramki rywala trafił Wojciech Dudek.

20 kolejka IV ligi podkarpackiej nie była szczęśliwa dla zespołu OKS Mokrzyszów, który uległ na własnym boisku Sokołowi Nisko 1:2 (0:1). Zespół z Mokrzyszowa bramki stracił w 12 i 65 minucie meczu. Honorowego gola dla gospodarzy zdobył Jacek Rożek, wykorzystując podyktowany w 80 minucie rzut karny.

Po 20 kolejkach OKS Mokrzyszów z dorobkiem 24 punktów zajmuje 10 miejsce w tabeli, Stal zaś która na swym koncie ma 22 punkty plasuje się na 13 lokacie. W następnej kolejce zespół Michała Kozłowskiego podejmie na własnym boisku nowodębską Stal.

źródło: polskieligi.net, 90minut.pl