Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Tancerki FRAMU wyróżnione w Warszawie (fotoreportaż)

Kwiecień 10, 2014 6:47 PM

Studio Tańca i Ruchu “FRAM” już po raz czwarty wzięło udział w 11 Ogólnopolskich Spotkaniach Tanecznych SPONTAN, organizowanych przez Dom Kultury Dorożkarnia w Warszawie dla amatorskich grup tanecznych.

Celem imprezy jest popularyzacja różnorodnych form ruchowo-tanecznych wśród dzieci i młodzieży, artystyczna konfrontacja dorobku amatorskich, dziecięcych i młodzieżowych zespołów tańca i ruchu, doskonalenie umiejętności warsztatowych uczestników oraz nawiązywanie współpracy między ośrodkami kultury. Konkurs przebiega w trzech kategoriach: taniec nowoczesny, etiuda taneczna i inne formy taneczne. W tym roku w jury zasiedli Anna Głogowska, Anna Jujka i Bartosz Figurski.

Obok FRAMU, którego reprezentowały najstarsze grupy taneczne, na scenie Sali Kongresowej PKiN w Warszawie zatańczyły 62 grupy z 47 zespołów z 24 miast Polski.

Tarnobrzeskiej formacji nie udało się wywalczyć miejsca na podium, otrzymała zaś specjalne wyróżnienie przyznane przez Annę Michalak, eksperta Komisji Dialogu Społecznego przy Biurze Kultury m.st. Warszawy i Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Instytutu Teatralnego i Narodowego Centrum Kultury, dyrektor Domu Kultury Dorożkarnia.

Na co dzień Studio Tańca i Ruchu FRAM prowadzi zajęcia dla dzieci i młodzieży w Tarnobrzeskim Domu Kultury pod kierownictwem choreografa Dariusza Chmielowca i instruktorów Agnieszki Wojciechowskiej i Katarzyny Serafin.

foto&info: Piotr Czepiel

One Response to Tancerki FRAMU wyróżnione w Warszawie (fotoreportaż)

  1. Batman Odpowiedz

    11 kwietnia 2014 at 10:30

    wszystkie piękne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>