Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Tarnobrzeg: Utrudnienia na drodze wojewódzkiej relacji Tarnobrzeg – Sandomierz

Kwiecień 16, 2014 2:14 PM

Do 8 września potrwa modernizacja drogi wojewódzkiej nr 723, czyli ulicy Warszawskiej. Niestety kierowców czekają utrudnienia.

W związku z pracami remontowymi prowadzonymi w ramach inwestycji ”Modernizacja drogi wojewódzkiej nr 723w Tarnobrzegu” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2007-2013, kierujący podczas najbliższych miesięcy tj. do 08.09.2014 r. (terminu zakończenia remontu) spodziewać się mogą następujących utrudnień w ruchu:

- W czasie modernizacji ulicy zostanie wprowadzony ruch wahadłowy sterowny „ręcznie” przez odpowiednio ubranych i przeszkolonych pracowników. Ruchem kierować będzie także sygnalizacja świetlna. Na wielu odcinkach ulicy ze względu na technologię prowadzenia robót obowiązywać będzie ograniczenie prędkości.

-Miejsca prowadzenia robót są zawsze oznakowane odpowiednimi znakami. W bieżącym miesiącu utrudnienia dotyczyć będą głównie odcinka od skrzyżowania z ul. Fabryczną do skrzyżowania z ul. Litewską

źródło: UM Tarnobrzeg

2 Responses to Tarnobrzeg: Utrudnienia na drodze wojewódzkiej relacji Tarnobrzeg – Sandomierz

  1. jano Odpowiedz

    16 kwietnia 2014 at 21:05

    A jajeczniczka będzie?

  2. niezadowolony kierowca Odpowiedz

    18 kwietnia 2014 at 00:41

    W naszym kraju lepiej uprzykrzać kierowcom niż pomyśleć. Nie można zamiast robót w godzinach szczytu przenieść je na noc? Stałem niedawno w kilometrowym korku po g. 15, tego korku nawet najlepiej przeszkoleni pracownicy nie rozładują ręcznie. Co dokładnie jest remontowane?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>