Przegrana Wisły Sandomierz z Dalinem Myślenice

Trzecioligowa Wisła Sandomierz poniosła drugą porażkę z rzędu. Po wyjazdowej przegranej w Tarnowie, podopieczni trenera Krawca ulegli na własnym stadionie drużynie Dalin Myślenice 0:1 (0:1). Jedyną bramkę w meczu strzelił w 18 minucie Marek Mizia.

Od 58 minuty Wisła grała w osłabieniu, po tym jak czerwoną kartkę za faul na przeciwniku ujrzał Adrian Gębalski.

W ramach 25 kolejki III ligi małopolsko-świętokrzyskiej Wisła rozegra wyjazdowe spotkanie z Wisłą II Kraków. Mecz odbędzie się w sobotę 26 kwietnia, początek godz.17.

WISŁA SANDOMIERZ – DALIN MYŚLENICE 0:1 (0:1)

Wisła: Skrzypek — Chorab, Nowik , Rzeszutek (65′ Pacholarz), Gołasa (83’Kocój ), Ziółek (46′ Piątkowski),Beszczyński (67′ Krystian Pydych), Kukiełka, Michalski, Nogaj, Gębalski 58′

WYNIKI POZOSTAŁYCH SPOTKAŃ ROZEGRANYCH W RAMACH 24 KOLEJKI III LIGI MAŁOPOLSKO-ŚWIĘTOKRZYSKIEJ: Wisła II Kraków – Nida Pińczów 5:0, Górnik Libiąż – Poroniec Poronin 2:1, Wierna Małogoszcz – Poprad Muszyna 1:0, Beskid Andrychów – Łysica Bodzentyn 1:1, Bocheński KS – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0:0, Granat Skarżysko-Kamienna – Soła Oświęcim 2:1, Hutnik Nowa Huta – Korona II Kielce 1:1, Przebój Wolbrom – Unia Tarnów 0:3 (wo)