Pięć medali Pucharu Świata członków tarnobrzeskiego Klubu Nordic Active

W minioną sobotę członkowie Klubu Nordic Active reprezentowali Tarnobrzeg podczas Pucharu Świata Nordic Walking który odbył się w Kolbuszowej. Na starcie stanęło blisko 600 osób z całej Polski oraz z zagranicy. W zawodach wzięło udział dziewięciu naszych reprezentantów w siedmiu kategoriach wiekowych z czego aż pięciu stanęło na podium.

W kategorii chłopcy do lat 13 na dystansie 5 km 3 miejsce zajął Filip Rejman, w kat M70+ dyst. 10 km 1 miejsce wywalczył Zygmunt Olenderek, w kat M50+ dyst. 10 km złoty medal trafił do Jacka Wiśniewskiego, w kat M40+ dyst. 10 km
2 miejsce zajął Jacek Sieroń zaś w kat. M30+ dyst. 10 km na 3 miejscu dystans ukończył Sylwester Rozmus.

Pozostali reprezentanci tarnobrzeskiego klubu zajęli miejsca w pierwszych dziesiątkach swoich kategorii wiekowych, poprawiając swoje zeszłoroczne wyniki.

foto&info: Jacek Jańczyk