Remis Wisły z Granatem

Wisła Sandomierz zremisowała 1:1 (0:0) z liderem rozgrywek Granatem Skarżysko-Kamienna w meczu 28 kolejki III ligi małopolsko-świętokrzyskiej. Spotkanie rozegrane zostało w minioną sobotę w Skarżysku.

Prowadzenie w meczu objęli gospodarze w 47 minucie, strzał głową Mateusza Mianowana broni Sławomir Wierzgacz, jednak przy dobitce Mateusza Fryca był już bezradny. Do wyrównania Wisła doprowadziła w 70 minucie, wcześniej faulowany w polu karnym Adrian Gębalski, wykorzystał podyktowany rzut karny.
Pod koniec pierwszej połowy kontuzji doznał Mariusz Kukiełka, którego zastąpił na boisku Grzegorz Pisarek.

W najbliższą środę Wisła podejmie na własnym stadionie Bocheński KS. Początek meczu – godz.17.30.

GRANAT SKARŻYSKO – WISŁA SANDOMIERZ – 1:1 (0:0)
1:0 – Fryc 47′
1:1 – Gębalski 70′ (k)

żółte kartki: Nogaj, Ziółek (Wisła)

Granat: Majcherczyk – Chrzanowski, Styczyński, Gębura, Łatkowski (5’ Michalski) – Basąg, Mianowany, Kołodziejczyk, Gajos (60’ Malinowski) – Smolarczyk (79’ Markowicz), Fryc (82’ Dziubek)
Wisła: Wierzgacz – Kocoj, Nowik, Pydych, Chorab (75’ Gołasa) – Ziółek, Kukiełka (46’ Pisarek), Beszczyński (84’ Rzeszutek), Nogaj – Piątkowski, Michalski(61’ Gębalski).

źródło: Wisła Sandomierz, 90minut.pl