przesyłki kurierskie

Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Tarnobrzeg: W środę odbędą się Targi Edukacji i Pracy

Maj 12, 2014 3:58 PM

Tarnobrzeskie Targi Edukacji i Pracy odbędą się w środę 14 maja. Rozpoczną się o godz. 10 w hali widowiskowo-sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tarnobrzegu, przy Al. Niepodległości 2 i potrwają do godziny 13.

W targach potwierdziło udział 66 wystawców, w tym 30 pracodawców, 20 placówek oświatowych i firmy szkoleniowych oraz 16 instytucji eksperckich udzielających m.in. porad na temat prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, rejestracji działalności gospodarczej oraz pozyskiwania środków z funduszy UE.

Pracodawcy będą oferować ponad 200 miejsc pracy. Ponadto oferty pracy przedstawiać będą również urzędy pracy.
Zainteresowani będą mogli dowiedzieć się, w jaki sposób podnieść swoje kwalifikacje lub skorzystać z form wsparcia, które oferują instytucje rynku pracy.

DORADCY ZAWODOWI Z RZESZOWSKIEGO WUP

Na swoje stoisko zaprasza również Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie, gdzie doradcy zawodowi z tarnobrzeskiego Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej będą pomagać w zakresie przygotowania dokumentów aplikacyjnych. Na stoisku urzędu będzie można zapoznać się z różnorodnymi ofertami pracy za granicą, w ramach sieci EURES.
Organizatorzy targów zapraszają również osoby zainteresowane do wzięcia udziału w wykładach obejmujących zagadnienia dotyczące pracy w krajach Unii Europejskiej i promocji przedsiębiorczości.

POKAZ MODY ROWEROWEJ

Tegoroczne wydarzenie wzbogaci pokaz mody rowerowej przygotowany przez tarnobrzeską projektantkę Justynę Gamoń-Wesołowską.

Organizatorami tegorocznych Targów Edukacji i Pracy w Tarnobrzegu są: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu, Tarnobrzeska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Tarnobrzegu oraz Centrum Kształcenia Praktycznego w Tarnobrzegu.

info: Powiat Tarnobrzeski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>