Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Cenne zwycięstwo Siarki Tarnobrzeg nad Pelikanem Łowicz (fotoreportaż oraz video HD)

Maj 25, 2014 6:04 PM

Siarka Tarnobrzeg odniosła cenne zwycięstwo w Łowiczu, wygrywając z miejscowym Pelikanem 1:0 (1:0). Gola na wagę trzech punktów strzelił Tomasz Ciećko w 17 minucie meczu. Przegrana oznacza dla gospodarzy spadek do III ligi, Siarka zaś wciąż liczy się w walce o awans do I ligi.

PELIKAN ŁOWICZ – SIARKA TARNOBRZEG 0:1 (0:1)

0:1 – Ciećko 17′

żółte kartki: Nowak, Brodecki, Kowalczyk – Baran, Koczon

Pelikan Łowicz: Olszewski – Kowalczyk, Brodecki, Dremliuk, Derbich – Wyszogrodzki (66. Nowak), Bończak(74. Pomianowski), Koman, Solecki, Adamczyk (90. Kosiorek) – Bojańczyk
Siarka Tarnobrzeg: Melon – Stępień, Baran, Nadolski, Sulkowski, Frankiewicz, Figiel, Buras(63. Termanowski(90 Szewc)), Popiela (50. Persona), Koczon, Ciećko (81. Truszkowski)

źródło: własne, Laify.com

SKRÓT:

BRAMKA:

POMECZOWA KONFERENCJA PRASOWA

M.FIGIEL i Ł.NADOLSKI po meczu:

Foto: Piotr Morawski

13 Responses to Cenne zwycięstwo Siarki Tarnobrzeg nad Pelikanem Łowicz (fotoreportaż oraz video HD)

  1. KS Odpowiedz

    25 maja 2014 at 21:48

    Jakie cenne zwycięstwo?? O czym wogóle piszecie.
    Oni honoru nie mają za grosz.Dobrze wiedzą o tym sami.
    Szacunek dla tych Kibiców Siarki co jeszcze wierzą.
    Wierzyc można było po porażce ze Stalową, po remisie z Garbarnia też gdzie przestali 90min.ale z Wigrami od samego początku było widac co sie dzieje.Tułacz ma jeszcze czelnośc kibiców krytykowac, w żywe oczy sie z nas śmieje.
    Nie ma co sie łudzic, to nie są piłkarze Siarki tylko zwykli najemnicy, jak to smiali sie co niektórzy z nas.Okazało sie że to prawda.W Siedlcach w dupe conajmniej 3:0.
    Obym się mylił.

  2. gość Odpowiedz

    25 maja 2014 at 22:38

    Kolega wyżej oczernia piłkarzy a zapomniał jak zareagowali ci najemnicy po meczu w Stalowej.

  3. kikop Odpowiedz

    26 maja 2014 at 09:43

    Jeszcze raz powtórzę ……pilkarze Resovi zwani tymczasowo Siarką byliby ostatnimi kretynami gdyby teraz awansowali.To tak jakby zlozyli wypowniedzenia z pracy bo zaden z tych pilkarzy po ewentualnym awansie nie znajdzie pracy w Siarce .Nie te umiejetnosci.Rzeszów natomiast czeka na powrót starej sprawdzonej Resovi.Tarnobrzeg to oni maja w du….

    • gsdgs Odpowiedz

      26 maja 2014 at 12:07

      Bzdura. Już prędzej stracą robotę, jeśli nie awansują. Myśl i nie mąć a do Resovii to oni mogą wrócić co najwyżej na zupę szczawiową i mirabelki a nie wielka piłkę i pieniądze.

  4. ANDREW HAMBURG Odpowiedz

    26 maja 2014 at 10:47

    po co szukacie taniej sensacji!!!!!jestem z Sandomierza ale zawsze kibicowalem temu klubowi !!!!!nikt z was tak naprawde nie ma pojecia jak funkcjonuje ten klub!!!!!!ja wierze w ambicje tych chlopakow!!!!!w calej lidze graja najemnicy .to sa ludzie ,ktorzy kochaja to co robia !!!nie wierze ze kalkuluja co zrobic !!!!wygrac lub nie!!!!!!tak mysla tylko ludzie bez ambicji!!!!!ja jestem pewien awansu !!!!SIARA&WISLA

  5. kibic Odpowiedz

    26 maja 2014 at 17:18

    Chłopaki”prawdziwi kibice” są za wami!! dzięki za utrzymanie,i faktycznie tak jak Figo mówi trzeba siąśc i pogadac bo jak to będzie wyglądało w siedlcach, 1-0 do przodu i znowu gwizdy,trzeba oczyścic głowe walnąc się w pierś ,emocje zagrały główne role tak bywa,jeśli źle mówię to piszcie

  6. Zenon Odpowiedz

    26 maja 2014 at 23:25

    Prawdziwych kibiców słychać doskonale na pierwszym z filmików, kiedy to piłkarze pod koniec nie podeszli podziękować. Skoro Ci piłkarze dla tej grupy nieznoszącej sprzeciwu to ”frajery” to po co w ogóle im kibicują? Bardzo dobre zachowanie piłkarzy za to jakie ”wsparcie” na decydujące mecze otrzymali po spotkaniu z Wigrami.

    • ogarnij Odpowiedz

      28 maja 2014 at 13:06

      Słychać aż JEDNEGO takiego kibica…

      • Zenon Odpowiedz

        28 maja 2014 at 23:04

        Kibic wyzywa swoją drużynę od frajerów? :)

  7. szelma Odpowiedz

    27 maja 2014 at 11:36

    gdzieś w necie któryś z wielkich redaktorów napisał że Pelikan nie miał żadnej dobrej sytuacji do strzelenia gola…

  8. wacek Odpowiedz

    27 maja 2014 at 20:56

    kibice jadą za nimi przez pół kraju a panienki strzelają fochy, bardzo nieładnie. Jeśli chodzi o mecz z Pogonią to niestety ale będą baty.
    Spodziewam sie zemsty norberta mściwego za pokrzyżowaną kampanie nie mniejszą niż na rowerach.

  9. mariano Odpowiedz

    31 maja 2014 at 15:59

    Co ma kampania do piłki ? Wygrają – to jest liga, przegrają (remis) – to są derby z rowerami.